Oprogramowanie na zamówienie - program magazynowy
Język: English version Wersja polska
Production management software

Klienci korzystający z oprogramowania LoMag

Poniżej prezentujemy listę nowych klientów, którzy zakupili Program Magazynowy LoMag w ostatnich miesiącach:

  • ATS S.A. - Toruń
  • 1001cudnychrzeczy.pl Małgorzata Kuczyńska - Choroszcz
  • 2 Handle Polen Sp. z o.o. - Kościan
  • 21 Rejonowe Warsztaty Techniczne - Rzeszów
  • 2BM Oświetlenie B. Łabuś, M. Piotrkowicz Sp. J. - Warszawa
  • 2R System Sp. z o.o. - Kraków
  • 3D cosmetics Lena Jędrzejak - Rogozino
  • 4J sp. z o.o. - Ciemne
  • 8 1/2 MEDIA sp. z o.o. - Wieliczka
  • A LA LAMPA Joanna Raminger - Warszawa
  • A.B.Z. S.C. - Chludowo
  • A.W. Klima Andrzej Wąchalski - Rumia
  • A4 Studio Maria Borowiecka - Brzesko
  • AA Studio Kombiko bis sp. z o.o. - Plewiska
  • AB Concept Sp. z o.o. - Lipsko
  • ABAK S.C. Maria i Krzysztof KRUGLAK - Warszawa
  • ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o. o. - Brodnica
  • Aberdeen Immobilien Kapitalanlagegesellschaft mbH - Frankfurt am Main
  • AC MAX JUSTYNA MARUSZAK - WROCŁAW
  • ACC Agnieszka Dymna - Piaseczno
  • Accent Electronic S.A. Oddział w Polsce - Warszawa
  • ACP Polska Sp.z.o.o - Włocławek
  • Acron sp. z o.o. - Warszawa
  • ACT Advanced Cosmetic Technologies Sp.zo.o. - Elbląg
  • Activ Spółka z o.o. - Pszczółki
  • Active System Sp. z o.o. - Suchy Las
  • AD Engineering Spółka z o.o. - Kraków
  • AD TECHNICAL SERVICES SP. Z O.O. - MALBORK
  • Adal Art Wojciech Skolimowski - Pruszcz Gdański
  • ADAM KOSAŁKA - Rybnik
  • Adam Sanecki - SeViCom- - Bad Arolsen
  • Adam Wiech - Białogard
  • Adam WIEJAK - Warszawa
  • ADAMEX Adam Orłowski - Skoczów Międzyświeć
  • Adamex - Unisław
  • ADAX - MEBLE ZAPERT ADAM - SORKWITY
  • ADEXBUD Sp z o.o. - Jawiszowice
  • ADJUS Arleta Szewczyk - Lubin
  • Adriana Aviation - Kijewo Królewskie
  • Advanced LED Systems s.c. Binkiewicz S. Luty A. - Wrocław
  • ADVAPROD Sp. z o.o. - Radom
  • Advertiva S.C. - Poznań
  • A-E System Narkiewicz Zbigniew - Wrocław
  • AFD-REHABILITACJA Sp.z o.o. - Wrocław
  • Agamar-Tadeusz Graszek - Gdańsk
  • AGANIX s.c. - Gliwice
  • Agata Guzera AGATEX - Pawłów
  • Agencja Nolpress s.c., Ryszard Fiejtek, Jadwiga Andruszkiewicz-Fiejtek - Białystok
  • Agencja Ochrony AD Sp. z o. o. - Malbork
  • Agencja Ochrony Argus Sp. z o.o. - Sochaczew
  • Agencja Ochrony Mienia TARCZA - Ostrołęka
  • AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA JUSTUS Sp. z o.o. - Kraków
  • Agencja Ochrony Top-Sekret Tomasz Śmiałkowski - Łódź
  • Agencja Reklamowa Paweł Grzybek - Grudziądz
  • Agencja Reklamowo Handlowa ARCH sc Mirosława Nowicka, Marek Nowicki - Katowice
  • Agencja Reklamowo-Artystyczna TOP-ART Spółka z o.o. - Sopot
  • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Warszawa
  • Agencja Rezerw Materiałowych - Warszawa
  • Agencja Wydawnicza i Reklamowa AKCES Robert Nowicki - Warszawa
  • Agmar s.c. Piotr Duszyk, Marcin Duszyk - Halinów
  • AGNES - Raciąż
  • Agnieszka Gaik Studio Tatuin - Kazimierza Wielka
  • Agro - Iko Sp. z. o. o. - Stargard Szczeciński
  • Agro Inserwis sp. z o.o. - Serock
  • AGRO NOVA POLSKA SP. Z O.O. - KĄTY WROCŁAWSKIE
  • Agro s.c. Czesław Kawa Wojciech Kot - Rzeszów
  • Agrod s.c. - Nowy Sącz
  • AGROHURT Dojrzewalnia Serów Spółka Jawna Kuprel C.L - Mońki
  • AGRONEX FERMY DROBIU Sp.zo.o - SZCZYTNO
  • AGRO-POOL- PRIMA SP. Z O.O. - Warszawa
  • Aida Sp. z o.o. - Warszawa
  • Air Modlin Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki
  • Airtech Solution Sp. z o.o. - Warszawa
  • AIRTEL RAFAŁ KUCHARSKI - Chorzów
  • Aitra Consulting Sp. z o.o. - Wrocław
  • AJA Agnieszka Jarczyńska - Warszawa
  • AJJ Janusz Jaguścik - Warszawa
  • AJM_ART Anna Zrobek - Drezdenko
  • AK KLIMATYZACJE S.C. - CHOCICZA
  • Akademia Tańca Tomasza Potockiego - Warszawa
  • AkashaNET Sp. z o.o. - Lublin
  • Akodo Sp. Z O.O. - Warszawa
  • AKPO s.c. Andrzej Śliwa, Krzysztof Bukowiec - Raciechowice
  • AKSIREN Sp. z o.o. - Jabłonna
  • ALAB laboratoria Sp. z o.o. - Warszawa
  • Albi Albert Lasota - Wrocław
  • ALBION Dystrybucja AGD Albin Grządkowski - Warszawa
  • ALE RAJ s.c. Elżbieta Ignaszewska Jarosław Śliwiński - Wrocław
  • Aleksander IV Sp. Zo.o. Sp. Komandytowa - Warszawa
  • Alfa Bond Systems sp. z o.o. - Warszawa
  • Alfa Fruit Sp. z o.o. - Przecław
  • ALFA Gulnara Ismailowa - Piaseczno
  • Alfa-Cer Wiesław Kwiatkowski - Opoczno
  • Alfa-dent s.c. Flader, Niwiński, Białożyk - Bydgoszcz
  • Alfsat 0222 195 515 - Krasnystaw
  • Alicja Magdalena Gęsiarz-Maskewitz ELF-MASKEWITZ - Brodnica Górna
  • ALKA MODA Sp. z o.o. - Września
  • Alkal S.A. - Opatówek
  • Alkom F.H.U. mgr inż. Henryk Sienkiewicz - Poznań
  • ALKOM s.c. Andrzej Farańczuk Anna Farańczuk - Olsztyn
  • ALLAND ALINA ZIÓŁKOWSKA - Warszawa
  • ALL-IN-ONE - Warszawa
  • ALLMIZ SP.Z O.O. - DĘBLIN
  • Allport Cargo Services Poland Sp.z o.o. - Warszawa
  • Allstar Leasing Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
  • Allter Power Sp. z o.o. - Warszawa
  • Almar Aleksandra Zenel - Kaczory
  • ALNEA Sp. z o.o. - Warszawa
  • Alpida Sp. z o. o. - Warszawa
  • Alta Centrum Przechowywania Nasienia Buhajów s.c. - Malbork
  • Alta Polska Sp. z o.o. - Łowicz
  • Altcom Skowroński, Błauciak, Werkowski s.j. - Szczecin
  • Altel Katarzyna Cichy - Łódź
  • Alumare sp.z o.o. - Świnoujście
  • alu-rec sp. z o.o. - Lublin
  • Alusek S.C. Edward Jendro , Karol Kowalik - Namysłów
  • AM Technologia - Łódź
  • AM TRADER - GDYNIA
  • Amarant Mariusz Witek - Tomaszów Maz.
  • AMASOL SP. Z O.O. - CHEŁMCE
  • Amber Michał Bukowski - Gniezno
  • Amco Trade Sp. z o.o. - Warszawa
  • AMD SP. Z O.O. - Świętochłowice
  • American Auto Mariusz Angiel - Lutomiersk
  • American Heart Of Poland Spółka z o.o. - Ustroń
  • Amigos s.c - Mniszek 91C
  • Amlux Sp. z o.o. - Warszawa
  • AN VIEN SPÓŁKA ZO.O - WÓLKA KOSOWSKA
  • Andrem AB Sp. z o.o. - Gdynia
  • Andrema-Tex Sp. zo.o. - Myślenice
  • ANDROS Oznakowanie Pionowe i Poziome - Reda
  • Andrzej Jagiełło - Szczucin
  • Andrzej Kaczmarek Tech-Form - Giżycko
  • Andrzej Łącki - Lublin
  • Andrzej Paschek - Wykonywanie instalacji WOD-KAN, C.O, GAZ, WENTYLACJA - Miechów
  • Andrzej Piotrowski - Warszowice
  • ANGEL FHU Barbara Skorowska - Gdańsk
  • Angus Network Sp. z o.o. - Poznań
  • Animar FUH - Jerzykowo
  • ANKOS Grzegorz Kościak - Rzeszów
  • Anna Fach AF FRISEURSTUDIO - Hemer
  • Anna i Dariusz Łabędź - Jastrzebie Zdrój
  • Anna Jendrzejczak - Szczecin
  • ANNA KAMIŃSKA - KRAKÓW
  • Anna Kwiatkowska - Gruszczyn
  • Anteo-Banach s.c. - Ruda Śląska
  • Apo Stefan - ŚWIDNICA
  • APPETIZER Łukasz Pyrzanowski - Kiszkowo
  • APREL - Warszawa
  • Aquanet Krzesinki Spółka z o.o. - Poznań
  • AQUILAMED SP. Z O. O. - TORUŃ
  • Aram Grigor Szaginian - Ostrowiec Świętokrzyski
  • Architektura Zieleni Hortus Radosław Ciołek- Poniatowski - Lublin
  • ARCUS AGO Stanisław Bohaterewicz - Siedlce
  • ARDA Beata Mejgier - Sypniewo
  • ARENA PRUSZKÓW SP. Z O. O. - Pruszków
  • ARESZT ŚLEDCZY - Inowrocław
  • Arion - Paweł Sawicki - Warszawa
  • ARKADIA s.c. Wojciech Obłój, Marek Salik - Bydgoszcz
  • Arkadiusz Jóźwik Vinci Projekt Specjalistyczny Sklep i Serwis Rowerowy - Dobre Miasto
  • Arkadiusz Okręglak - Bukowina Tatrzańska
  • ARLEKINO Sp. z o.o. - Pomiechówek
  • AR-NET Adam Ryszewski - Siniarzewo
  • Arno-Bio Sp. z o.o. - Runowo Pomorskie
  • Arpa Event Rafał Zając - Tychy
  • ARPINE Sp. z o.o. - Kielce
  • Arpol sp.z o. o. - Władysławowo
  • Arso Polański Sp. z o.o. - Baniocha
  • Art New Media S.A. - Warszawa
  • ART RESIDENCE JERZY MAREK SAGAN - LUBLIN
  • Art Zone Events Sp. z o.o. - Gdańsk
  • Art4Media Michał Siemieniecki - Toruń
  • Art-Clean Artur Wojewódka - Gdynia
  • ART-CO EWA LASKOWSKA - Ząbki
  • Artdecor Pluta Dorota - Oświęcim
  • Artech Piotr Chwołka - Rybnik
  • Arteria Renata Kawa Spółka Jawna - Wojnicz
  • ARTERIEART AKADEMY sp. z. o. o. - Poznań
  • Arterieart sp. z o.o. - Poznań
  • ARTEX Jacek Hajduk - Łódź
  • ARTMAR ITL Artur Małolepszy - Wrzosowa
  • Artpol PPHU Artur Milewski - Kwidzyn
  • Artur Grywalski - Niedzica
  • Artur Paprocki - Wrocław
  • Artur Zimon - Sanok
  • AS OPTICA Adam Szczęch - Przeworsk
  • ASCOPOL SP. Z O.O. - Wrocław
  • AS-DREW Produkcyjno Usługowy Zakład Stolarski Adam Szmyt - Lubasz
  • ASEC S.A. - Kraków
  • ASE-ELEKTRONIC FHU IMP.-EXP. DARIUSZ SUSZCZYŃSKI - KŁODZKO
  • Asemblacja Podzespołów Elektrotechnicznych Jacek Bielawski - Bielsko-Biała
  • Asija Sylwia Adamowicz - Warszawa
  • ASM STARTER MARIUSZ SZPIECH - RZESZÓW
  • ASO Chwalibóg Kompleksowe Naprawy Powypadkowe - Marki
  • ASPEN Luiza Osika - Kraków
  • Asset-Trading Sp. z o.o. - Warszawa
  • ASTIA Sebastian Słowiński - Pawłowice
  • Atelier Piękna Eliza Pilecka - Warszawa
  • ATEM-POLSKA Sp. z o.o. - Gdynia
  • ATREM S.A. - Suchy Las
  • Atrem S.A. - Złotniki
  • ATRIA sp. z o.o. - Siemianowice Śl.
  • ATSystem Sp. z o.o. Spółka komandytowa - Jerzmanowa
  • Aurora IT Szymon Kulawik - Ruda Śląska
  • Australian Fashion Sp. z o.o. - Warszawa
  • Autentic Technika Grzewcza, Mateusz Jaracz - Piechowice
  • AUTICON Grzegorz Jezierski - Rzeszów
  • Auto Center Roman Lewandowski - Konin
  • AUTO CZĘŚCI S. C. SYLWIA MŁODKOWSKA, JUSTYNA CICHMIŃSKA - Olsztynek
  • Auto Moto Expres inz. Mateusz Mierzwa - Rudnik nad Sanem
  • Auto Power Electronic Piotr Skrobotowicz - Opole
  • AUTO SERWIS Jacek Jarmołowski - Białystok
  • Auto West Norbert Grabowski - Lubin
  • Auto złom Szczerbowski Julia Szczerbowska - Oświęcim
  • AUTO-ES Robert Sikora - Skarżysko-Kamienna
  • AUTO-EXPERT WOJCIECH MAZUR - Jabłonna
  • AUTOGASPLUS - GRZEGORZEW
  • Autograph - Złotoryja
  • Auto-Handel Zbyś - Jedlińsk
  • AutoID Polska S.A. - Kraków
  • AUTOIZOLACJA Antoni Kasprzak - Rakoniewice
  • Automatyka Serwis E.Majdański Sp.J. - Police
  • Auto-Mechanika Piotr Ciborski - Biała
  • AUTOMIX S.C. Marzena, Piotr Mikołajczuk - Gdańsk
  • Auto-Moto-Euro Aleksandra Parczyk - Katowice
  • Auto-Naprawa Piotr Wiśniewski - Lublin
  • AUTO-PARTNER ROBERT KONECKI - KLIMONTÓW
  • Autoryzowana Pracownia Optyczna Stefan Serdyński - Świdnica
  • Autoryzowany Zakład Usługowy WS Wojciech Sołtan - Pawłowice
  • Auto-Service Janusz Kamiński - GRUDZIĄDZ
  • Autosoftware Wojciech Zalewski - Bydgoszcz
  • Auto-Technika Marcin Wróbel - Ruda Śląska
  • Auto-Tłumik - Chrzanów
  • AVANTI IZABELA SKORUPA - RYBNIK
  • Avec Design Le cafe - Lubin
  • Awaplast Sp. z o.o. - Warszawa
  • Awartech Sp. J. A.Chmielewska,A.Petyniak - Kiełczów
  • AWATAR S.C. Marzena Makowska, Dionizy Makowski - Mikołów
  • AWD Sp. z o.o. - Warszawa
  • AWE s.c. - WARSZAWA
  • Awen-Jarosława Barszcz - Stare Koźle
  • AWINT KREOMEDIA ANDRZEJ WALCZEWSKI - WROCŁAW
  • B&B Home Sp. z o.o. - Gdańsk
  • B&B Regeneracja przekładni kierowniczych i pomp wspomagania Łukasz Bulandra - Ogrodzona
  • B&K Elektro sp. z o.o. - Lubrza
  • B.H.W.T. Andrex Andrzej Wilke - Bydgoszcz
  • Baby Pram Ireland - Carrick On Shannon Co. Leitrim, Ireland
  • Baby World Ireland - Carrick On Shannon Co. Leitrim, Ireland
  • Baby World Norbert Kojadyński - Słupsk
  • Bach-TIR-TRANS Robert Bachorski , Iwona Bachorska Sp.J - Kopanica
  • BADEL ELEKTRONIK SP. Z O.O. - ŚWIDNICA
  • Bagla Bartłomiej Glarczyński - Warszawa
  • BALTIC MEDICAL S.A. - Gdynia
  • BANK SPÓŁDZIELCZY DUSZNIKI - DUSZNIKI
  • Bank Spółdzielczy w Poddębicach - Poddębice
  • BAPRO-MET sp. z o. o. - Stare Kurowo
  • Bar czops Adam Gajos - Mysłowice
  • BARACUDA Adam Orszewski - Wrocław
  • Barbara Mazurek Delikatesy Maja - Radom
  • Barbara Teofilak - Błonie
  • BARENTZ sp z o.o. - WARSZAWA
  • BASSCO GABRIELA BASIAK - POZNAŃ
  • Basstion Fruit Sp. z o.o. - Biała Rawska
  • Batex Service Sp. z o.o. - Łódź
  • BATiF sp. z o.o. - Zduńska Wola
  • Bausch & Lomb Polska Sp. z o.o. - Warszawa
  • BAYER MEDIA - SUWAŁKI
  • Bąkowski Andrzej - Żagań
  • BC ELEKTRONIK MACIEJ ŁUCYK - SUPRAŚL
  • BD Handel Tomasz Drewnicki - Kolbuszowa
  • BDM SP. Z O.O. - SKWIERZYNA
  • Beggon Polska Sp. z o.o. - Wrocław
  • BEGHELLI-POLSKA Sp. z o.o. - Rybnik
  • BEHAPUS Tomasz Maciej Stanisławski - Warszawa
  • Bela Grzegorz Choina - Lublin
  • Bella Casa, Marek Kostruski - Warszawa
  • BELNETTE Sp. z o.o. - Mirosławiec
  • BENEFEED POLAND - TOMASZ CHOLEWIAK - Gniezno
  • BESSI - Warszawa
  • Best Fly Katarzyna Romańska - Warszawa
  • Beta Security System sp. z o.o. - Opole
  • Betacom S.A. - Warszawa
  • Betax Beata Majewska - Katowice
  • Be-Tel - Kościan
  • BFLPROPERTY Aleksandra Bilińska - KATOWICE
  • BHU OSMOZA ANDRZEJ TŁUSZCZ - BĘDZIN
  • Biblioteka Śląska w Katowicach - Katowice
  • Bielpol Agency Jerzy Januszewski - Warszawa
  • Bielski Park Technologiczny Lotnictwa,Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o. - Kaniów
  • Bio Wójcizna Dorota Siekierska - Krościenko nad Dunajcem
  • BioControl Polska Sp. z o.o. - Białystok
  • Biologiczne Systemy Oczyszczania Wody BIOSOW Robert Kostrzewa - Wieluń
  • BIONATURALNE.PL Dariusz Szmidt - Oleśnica
  • BIONIX DĄBROWSKI JAROSŁAW - Warszawa
  • Bio-Nova Sp. z o.o. - Wrocław
  • Bio-vita Robert Wileczek - Koszyce
  • Biowet Puławy Sp. z o.o. - Puławy
  • Bisek - Asfalt Michał Bisek - Wrocław
  • BIURCCO Sandra Kulczyńska - Bydgoszcz
  • Biuro Architektoniczne Gadomscy Piotr Gadomski - Olsztyn
  • Biuro Omega - Kiełczów
  • Biuro Rachunkowe - Giejda Jadwiga - Opole lubelskie
  • Biuro Rachunkowe Andrzej Krzymowski - Międzyrzec Podlaski
  • Biuro Rachunkowe Bilans Tomasz Chojnacki - Janowiec Wielkopolski
  • Biuro Rachunkowe Doradcy Podatkowego Alina Materka Nr wpisu 01422 - Łódź
  • BIURO RACHUNKOWE FINANCE CONSULTING SP. Z O.O. - DĘBNO
  • BIURO RACHUNKOWE SPACJA MIECZYSŁAWA DĄBKOWSKA - WROCŁAW
  • Biuro Rachunkowe Teresa Szymańska-Modzelewska - Warszawa
  • Biuro rachunkowo-audytorskie Anna Stefańska - Poznań
  • Biuro Rachunkowo-Księgowe A.J.Starzyk s.c. - Zakopane
  • Biuro Rachunkowo-Podatkowe SowSp. Z O.O. - SIERADZ
  • Biuro Szybkiej Interwencji s.j. Z.Mroczek i Wspólnicy - Zamość
  • Biuro Usług Księgowych Paweł Chrupek - Węgrów
  • Biuro Usług Turystycznych POK-Tourist, Małgorzata Pokrzywnicka - Olsztyn
  • Biuro Usług Ubezpieczeniowych Grażyna Pelc - Rudy
  • BLACK-BOX Alicja Burczyńska - Rzeszów
  • Blackhorse Scientific Publishers Sp. z o.o. - Warszawa
  • BLB MARCIN BORTKUN - Gdańsk
  • BLINK Polska Sp. zo.o. - Katowice
  • Blister Witold Sozański , Andrzej Cygan S.J. - Krosno
  • Blue Netbook Iwona Tarnowska - Tarnowskie Góry
  • BLUZ S.C. B. Retmańska-Man, Z. Krełowski - Solec Kujawski
  • BMG Vending Partner Bartosz Grycz - Luboń
  • BMZD Dorota Kołodziejczak - Strzałkowo
  • BN-BUSINESS NETWORK LTD - London
  • BOCANEGRA Damian Korpas - Żywiec
  • BODAL PRODUKCJA Spółka z o.o. - Wrzosowo
  • Bogdan Reuter - Krotoszyn
  • Bogdan Dzięgiel - Dębica
  • Bogdan Kulik - Glasgow SCOTLAND
  • Bolarus S.A. - Bochnia
  • Bolesławieckie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Spółka z o.o. - Bolesławiec
  • BOLGART Bartosz Góralewicz - Wrocław
  • BOLMET S.A. - Bolesław
  • BONTA ANNA BONIKOWSKA - Puszcza Mariańska
  • Bracia Klaja, Świat Caravaningu s.c. Maciej Klaja Mateusz Klaja - Bieruń
  • Braferia Aleksandra Gandecka - Koszalin
  • Brandmania - Przemyśl
  • BRASS Piotr Łeszyk - Lednogóra
  • BRAT-BUD P.P.H.U. Krzysztof Półbrat - Łódź
  • BRITISH CENTRE B. Ziemniewicz, M. Mikuś Sp. J. - Łódź
  • Bronco Poland Krzysztof Strzyżewski - Poznań
  • BROWART ARTUR BETIUK - SZCZECIN
  • Bruk-styl Grzegorz Berbeka - Kraków
  • Brzeska Fabryka Pomp i Armatury Meprozet Sp. z o.o. - Brzeg
  • BTL Service Marek Pełka - Kraków
  • BUDCHEMIX Bożena Piątek - Jaworznia
  • BUDiA - Standard Sp. z o.o. - OLEŚNICA
  • budir ireneusz białkowski - olsztyn
  • Budownictwo Drogowe Zdzisław Kozieł - Lublin
  • Budownictwo Przemysłowe, logistyka i organizacja placu budowy Zbigniew Misiński - Warszawa
  • BUGLO Sp. z o.o. - Koszalin
  • Bullet Books Rafał Wacławik - Warszawa
  • Buma Service sp. z o.o. - Kraków
  • Bursa nr 5 - Warszawa
  • Bursa Szkolna nr 1 w Radomiu - Radom
  • BURSZTYN Medical SPA s. c. - DĄBKI
  • Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o. - Wrocław
  • Butik retro Hanna Krzyszkowska - Lubaczów
  • BWA Wrocław Galerie Sztuki Współczesnej - Wrocław
  • BWI Poland Technologies Sp. z o.o. - Kraków
  • BWS P.H.U. Włodzimierz Słomiński - Poznań
  • BZDZ Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Żnin
  • C&G SPÓŁKA Z O.O. - JASŁO
  • CAD PROJEKT Sp. z O.O - WARSZAWA
  • CAD-SERWIS Adam Domagała - Łódź
  • Caffe Club Tos-Ka - Kielce
  • CAINOS COM Tomasz Kuczewski - Legionowo
  • California Trailer Sp. z o.o. - Biała Podlaska
  • CAMARO S.C. BĄCZKIEWICZ ROBERT - ZDZIESZOWICE
  • CAR GAZ I HANDEL s.c. J.Bojarska K.Chwała - Krasnystaw
  • Car Park Sp. z o.o. - Warszawa
  • CAR PERFECT Karol Mazurkiewicz - Koluszki
  • CARBOMA S.C. - Wyry
  • Carimex Magdalena Mazurek - Żary
  • Caritas Archidiecezji Warszawskiej - Warszawa
  • CAR-MAX PATRYK DRAGOSZ - GŁUCHOŁAZY
  • Carmen Spółka Jawna Aneta Zdyb Wojciech Kitajewski - Lublin
  • Castorama Polska Sp. Z O.O. - Warszawa
  • CEGIELNIA PRZECŁAW MGR BEATA WÓJCIK - WŁAŚCICIEL - TUSZYMA
  • Celina i Piotr Majkowscy s.c. - Bydgoszcz
  • Centermedical Dorota Kowalska - Gdynia
  • CENT-KAM Grzegorz Goliński - Miłkowice
  • Central - Dom Technika Grzewcza i Sanitarna - Tarnowskie Góry
  • CENTREX PRO - Jasin
  • Centrum Administracji Szkół w Kwidzynie - Kwidzyn
  • Centrum Chirurgii Plastycznej s.c. - Warszawa
  • Centrum Doradcze AURUM M. Janiszewska, P. Zając, L. Bodzak Spółka jawna - Lublin
  • CENTRUM DREWNA PROFILOWANEGO I BUDOWLANEGO KRYSTIAN SYRNIK - PRUSICE
  • Centrum Ekonomii Społecznej SERVITUS - Toruń
  • Centrum Handlowo-Magazynowe Andrzej Dyląg - Tarnowskie Góry
  • Centrum J.Ang,nauka dzieci metodą Helen Doron,Joanna Cesarz-Zbroszczyk - Tychy
  • CENTRUM KULTURY I REKREACJI - WSCHOWA
  • Centrum Marketingu i Reklamy Sp. z o.o. - Wrocław
  • Centrum Medyczne Esculap Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
  • Centrum Medyczne INTERNUS s.c. J. Flasińska B. Zarychta - Puławy
  • Centrum Medyczne MEDYK - Rzeszów
  • Centrum Medyczne MML Sp. z o.o. - Warszawa
  • Centrum Motoryzacyjne Saska Sp. z o.o. - Kraków
  • Centrum Nauki Kopernik - Warszawa
  • CENTRUM ODŻYWEK I SUPLEMENTÓW FIT AKTIV GERARD KRAWCZYK - WARSZAWA
  • Centrum Outsourcingowe Kresix Sp. z o.o. - Sosnowiec
  • Centrum Paszowe - Jędrzejów
  • CENTRUM SPORT KAMIL KUTRYBA - Ostrowiec świętokrzyski
  • Centrum Stomatologii Alfa Medic s.c. - Warszawa
  • Centrum Systemów Elektronicznych Sp. z o. o. - Pszczyna
  • Centrum Techniki Grzewczej i Sanitarnej NOVUM Stanisław Markieiwcz - Krosno
  • Centrum Usług Księgowych Laurus Elżbieta Badowska-Kobylarczyk - Łódź
  • Centrum Usług Logistycznych Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy - Dziwnów
  • Centrum Wedzarnicze Kalmar Urszula Kozicka - Lotyn
  • Centrumelektroniki Sp.J - Tarnowskie Góry
  • Cermar Industry Sp. z. o.o. - Szczecin
  • Cerrad Sp. z o.o. - Starachowice
  • CETOR SP. Z O.O. - BYDGOSZCZ
  • Ceva Logistics Poland Spółka z o.o. - Bielsko Biała
  • CEZARY KAZIMIERZ ZABORSKI - GDANSK
  • CGTECH Giovanni Cortinovis - Warszawa
  • Chaber Electric Damian Chaba - Legnica
  • Chaber wyroby z drewna Sp. z o.o. - Żary
  • Chadrex Sp. z o.o. - Będzin
  • Chemiczek Alicja Połubińska-Bartoś - bartoszyce
  • CHEMIKO-PLON Paweł Włodkowski - Sońsk
  • Chmielewski-Dźwigi s.c. - Konstancin-Jeziorna
  • CHOMAR Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie
  • Chorągiew Podkarpacka ZHP Ośrodek BERDO w Myczkowcach - Rzeszów
  • Chung Hong Electronics Poland Sp. z o.o - Biskupice Podgorne
  • CID LINES SP. Z O.O. - Niepruszewo
  • CITY INVEST B.CH.K.Sp.zo.o. - Lublin
  • Cleaning Systems Przemysław Czerniak - Bydgoszcz
  • Clima Komfort Sp. Jawna - Grudziądz
  • CLIMA TECHNOLOGY S.C. - Banino
  • CLS - Jarocin
  • CMC-METAL Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Ciejek Małgorzata - Żmigród
  • CMS Sp. z o.o. - Szczecin
  • Coloris Sp. z o.o. - Łomianki
  • Color-Tech Daniel Depak - Katowice
  • Combo Grzegorz Czernicki - Legnica
  • COMBO SP. Z O.O. - CHORZÓW
  • Comfort Invest sp.z o.o, sp.komandytowa - Ryczywół
  • Comforta - Łódź
  • ComNet Adam Rak - Piekary Śląskie
  • COMODO Service Group, MJ Jadczak Sp.J. - Warszawa–Wesoła
  • Comp S.A. - Warszawa
  • COMPACTA Renata Dyjas - Słupsk
  • Complex Computers Sp. z o.o. - Kielce
  • Computers&Control Sp. J. R.Sikora, B. Węglowski, P. Zięba - Katowice
  • ConsAllTech s.c. - Zielona Góra
  • CONSALTING Towarzystwo Finansowo-Handlowe Sp. z o.o. - Chełmno
  • CONSTANS GRUPA Sp. z o.o. - Poznań
  • COOL SERWIS Sp.z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa - Warszawa
  • COPYBOX Sp. z o.o. - Toruń
  • CORPOMED J.J. Piotrkiewicz Sp.j. - Warszawa
  • Corporation. Adam Niklewicz - Jelenia Góra
  • Corrado - Legionowo
  • CREATIVE MUSIC AGENCY sp. z o.o. - WARSZAWA
  • Creativra - Radków
  • Creo Sp. z o.o. - Rzeszów
  • CR-GAMA Spółka z o.o. - Bielsko-Biała
  • CRUX GROUP Sp. z o.o - Kraków
  • CTE Carbotech Engineering Sp. z o.o. - Szczecin
  • CTR Partner - Warszawa
  • CUBEINFO SP. Z O.O. S.K.A. - Knurów
  • Curver Poland Sp. z o.o. - Słupsk
  • Czaki Thermo-Product - Raszyn-Rybie
  • Czarnet s.c. Krzysztof Szymura, Andrzej Owczarek - Ornontowice
  • D&J Plewa s.c. - Wrocław
  • D.M.F.PLANET Marek Tokarski - Wrocław
  • D.S. Auto Dariusz Seremak - Chrzanów
  • Dag-Druk Piotr Falkiewicz - Mława
  • DAGTECH Sp. z o. o. - Głogów
  • Daicel Safety Systems Europe Sp.z.o.o. - Żarów
  • Daler Piotr Lipoński - Bielsko-Biała
  • Damian Głębocki - Częstochowa
  • DANAK FIRMA BUDOWLANA MARCISZEWSKI, ZAWADOWSCY SP.J. - Łódź
  • Daniel Anzulewicz - Suwałki
  • Danuta Nowak - Człuchów
  • Dariusz Klewin - Pabianice
  • DARIUSZ KORZENIEWSKI - POZNAŃ
  • DARIUSZ MAREK GŁUSZCZYŃSKI - LUBLIN
  • Dariusz Nalewajek - Lublin
  • DARMAX MATEJEK DARIUSZ - MIĘDZYRZEC PODLASKI
  • DASerwis Technika Grzewcza Andrzej Dręga - Mielec
  • DASSON IMPORT EXPORT Jerzy Butoka - Dąbki
  • DASTAL ANDRZEJ SKÓRZEWSKI - Ceków
  • Dawid Kołodziej - 302
  • dc-components Jacek Pisarczyk - Kłodzko
  • DECORA Marta Naskręt - Rumia
  • DECORAMA, Sklep- Galeria Upominków, Grażyna Pulak - Nysa
  • Decor-Flor s.c. - Rzeszów
  • DEKA STUDIO-DRUK FIRMOWY Daniel Konatowicz - Warszawa
  • Delikatesy Kacprzyk Magdalena - Dobroń
  • Delprez Wojciech Karcz - Siemianowice
  • Deluge fire protection (S.E.A.) PTE LTD - Singapore
  • DENTAL UNION LABORATORY Agnieszka Jasek - WARSZAWA
  • Dentim sp. z o.o. - Katowice
  • DEREWIS Marcin Derewiński - Legionowo
  • DHC Sp. z o.o. - Katowice
  • DIESEL-SERVICE Regeneracja Pomp Wtryskowych Damian Gawron - Dmosin
  • Diesel-Serwis Mechanika Pojazdowa Andrzej Groborz - Stanowice
  • DINOPOL Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski
  • DIVADEUS s.c. - Łomianki
  • Division B-2 Marek Korobacz - Baranowo
  • DJ TRANS Jacek Oczek - Wąsosz
  • DLM SERVICE Dariusz Mańka - Żory
  • DMC GROUP Dawid Charytanowicz - Nysa
  • DMS - NOWA WOLA
  • DMS Sp. z o.o. - Strzelin
  • DOG-MAX Danuta Nowacka-Skiba - Poznań
  • DOL-MED Sp. C. - Osieczna
  • Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu - Wrocław
  • Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej - Wrocław
  • Dolnośląskie Centrum Olejowe Majka Roman - Oleśnica
  • Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie - Małdyty
  • Dom Dziecka - Cieszyn
  • Dom Kultury we Włoszczowie - Włoszczowa
  • Dom Noclegowy Przystań - Licheń Stary
  • DOM OPIEKI RODZINNEJ BOROWIECKI JAN - Pierzchnica
  • Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie - Słupsk
  • DOM RADOSNEJ STAROŚCI IM. JANA PAWŁA II - MĘDRZECHÓW
  • DOMAR Kazimierz Domaracki - Tatów
  • Dom-Bud Dariusz Chlubicki - Małkinia Górna
  • DOMTOM Sp. z o.o. - Łódź
  • Domy Wczasowe WAM Sp. z o. o. - Warszawa
  • Doradztwo, Zarządzanie i Konsulting Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry
  • dorota malinowska - bialystok
  • Dorota Zielińska - Warszawa
  • Dortrans Sp. z o.o. - Poznań
  • DP-PLAN Dariusz Pietruszewski - Poznań
  • Dream Plus sp.z.o.o sp komandytowa - Ryczywół
  • DREMER Grzegorz Marcinkowski - Kobierzyce
  • DREWBET - SPÓŁKA JAWNA Elżbieta i Dariusz Rogaczewscy, Jolanta i Zbigniew Grzybowie - Lipie
  • Drewstyl PPHU Tomasz Mańkowski - Ryczywół
  • DROGI I MOSTY-HENRYK BOCZEK - Inowrocław
  • Drops s.c. Piotr Pintera Jacek Piermanicki - Łódź
  • Drukarnia Ekspres sp.j. Z. Adamska, W. Adamski, Z. Kaczmarek - Inowrocław
  • Drukarnia Max-Print Stanisław Grześkowiak - Gorzów Wlkp.
  • DSF Sławomir Duba - Ząbki
  • DSS S.A. w upadłości układowej - Warszawa
  • D-SYS Marian Lewczuk - Białystok
  • Duda-Wielebski S.C. Małgorzata Duda, Marcin Wielebski - Wrocław
  • DUMAT Sp. z o.o. - Mysłowice
  • DWB Poland Sp. z o.o. - Tychy
  • DWD System Sp. z o.o. - Gdańsk
  • E3 Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza
  • Easy Choice Group - Kraków
  • Easy Open Daniel Abramowski - Mińsk Mazowiecki
  • EAT K. Augustynowicz Spółka jawna - Gdańsk
  • EBONI SP. ZO.O. - Dziekanów Polski
  • Eco Comfort Monika Słabosz - Myślenice
  • Eco Plant Householding Sp. z o.o. - kraków
  • Eco-Home Dorian Maćkowski - Wągrowiec
  • Ecoinvest corporation S.A. - Warszawa
  • Ecolab Sp. z o.o. - Kraków
  • ECO-SERVICE K. Kisielewska, M. Kisielewski - Warszawa
  • ECOTRONICA s.c. Materna Jacek Materna Ryszard - Gorzów Wlkp.
  • Ecovatt sp. z o.o. - Kędzierzyn - Koźle
  • Ecovend Sp. z o.o. - Wrocław
  • ECOVERSO - GDAŃSK
  • Edan Plus P. Tasak, M. Niechciał - Małogoszcz
  • Eddy - lokeren
  • EDEM S.C. - WARSZAWA
  • Edison Kontrakt G. Sporysz Sp.J. - Oświęcim
  • eef retail ltd. - Northampton
  • Egis Road Operation Polska Sp. z o.o. - Warszawa
  • EKO FOLWARK S.A. - Sianów
  • EKO PODLASIE SP. Z O.O. - SIEMIATYCZE
  • EKO-DOM Łubkowski, Dolata Spółka Jawna - Szczecin
  • EkoEnergia Polska Sp z o.o - kielce
  • EKO-INSTAL MIZIOŁEK, ŚLIWA SP. J. - KOSZALIN
  • Eko-Jumir Sp. z o.o. - Czeladź
  • EKONET Karol Szymonik - Warszawa
  • EKONTECH Sp. z o.o. - Strzegom
  • EKOP Sp. z o.o. - Radom
  • Eko-Pasza Sp. z o.o. - Strzelin
  • EKOPLEX Sp. z o.o. - Toruń
  • EKO-TRANS Kazimierz Ejzemberg - Piecki
  • Ekspol Kraków Sp z o.o. - Kraków
  • Ekspresja Jan Mazur - Boleslawiec
  • ELBAN Podzespoły Elektrotechniczne Michał Banaś - Miasteczko Śląskie
  • Elbud, Elżbieta Baszyńska - Bytom
  • ELCON s.c. A. Orzechowski , A. Włoch - Świdnik
  • El-Connect Janusz Kopiec - Gdańsk
  • ELDIP Piotr Czerwoniuk - Łódź
  • Electrolux Poland Sp. z o.o. - Warszawa
  • Elektromax S.C. Łukasz Swoszowski,Dominik Cholewa - Kraków
  • Elektromechanika Leszek Sobczyński - Warszawa
  • ELEKTROMECHANIKA Przezwajanie Silników Elektrycznych Bolesław Bobrowski - Brzeg
  • Elektronika - Dobre Miasto
  • Elektro-Telekom Janusz Omiotek - Lublin
  • ELEKTRYK Sebastian Fojcik - Bełk
  • ELEM Bursiewicz Chmielewski spółka jawna - Białystok
  • Elkor Głogów Sp. z o.o. - Żukowice
  • EL-MAD Usługi Elektryczno-Budowlane Krzysztof Madaj - GNIEŻDŻEWO
  • Elmag Jacek Jędrasik - Złotniki Kujawskie
  • ELTEC Michał Tymiński - Szczecin
  • ELTEL Networks S.A. - Kostrzyn Wlk
  • Eltel Sp. z o.o. - Katowice
  • Eltram Sp. z o.o. - Częstochowa
  • Eltrim-Company Adam Makarski - Lidzbark
  • ELWIZ S.A. - Świdnica
  • ELWO-BUFIL S.A. - Pszczyna
  • E-MAG Tomasz Magoń - Rzeszów
  • EMER sp. z o.o. S.K.A. - Korycin
  • EMI Sp. z o.o. - USTROŃ
  • e-Militaria.pl Maria Kirczuk - Wrocław
  • Emitech Sp. z o.o. - Bytom
  • emka fastening Marta Kubicka - warszawa
  • EMKA Michał Wyrzykowski-Kuć - Warszawa
  • EMM Industry inż. Marcin Filipek - Babice
  • eM-PAK - Polanów
  • EMSOLD - POLEN Sp. z o.o. - Szczecin
  • EMUdisplay Sp. z o.o. - Gliwice
  • EmZet Namioty Sp. z o.o. - Przeźmierowo
  • Endomed Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Przewodu Pokarmowego - Kielce
  • Endoterapia Sp. z o.o. - Warszawa
  • ENEA Operator Sp. z o.o. - Poznań
  • ENEA S.A. - Poznań
  • ENERGAD - Otwock
  • Energo-Eko-System Sp. z o.o. - Katowice
  • Energoinstal SA - Katowice
  • Energokontrakt Marcin Skaczyński - Bytom
  • ENERPRO Kazimiera Cieplak - Wrocław
  • ENES MONIKA NERLO - Wełtyń
  • ENEtel Sp. z o.o. - Kraków
  • ENIGMA PRIME - Warszawa–Wesoła
  • ENTEC Sp. z o.o - Wrocław
  • ERAGA Sp. z o.o. - Warszawa
  • ESEM Sławomir Bąk, Marzena Wojtasik - Wola Rębkowska
  • Ester P.P.U.H. Mirosław Mełeszko - Kobierzyce
  • E-Test Sp. z o.o. - Motycz
  • Euro Projekt Paulina Nowak - Skierniewice
  • EURO.NET.PL S.C. - Cieszyn
  • Euroblend Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki
  • Euro-bus s.c. - Łączna
  • Euroflora 2004 Alicja Jaros - Wrocław
  • EUROHOOK sp.z.o.o - Fabianki
  • Euro-instal - Oleśnica
  • EURO-JUMAR-TRADE Sp. z o.o. - Opole
  • EUROKIOSK Sp. z o.o. - Poznań
  • Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o. - Warszawa
  • Eurosound - Legionowo
  • EUROSTEEL Sp. z o.o. - Kielce
  • Eurovia Kruszywa S.A - Kobierzyce
  • EVENTHAT Promotions sp. z o.o. - Warszawa
  • EVI-LUX Karolina Ulewicz - Gdynia
  • Evolucia Poland Sp. z o.o. - Płock
  • Ewa Czerniak „RAFIK” - Bolesław
  • EWA S.C. J.Samonek i M.Kosmowska - Chełm
  • Ewa Świątkowska - LESZNO
  • Ewa Zamulska - Łaskarzew
  • EWEX Firma Handlowa - Wrocław
  • Ewros Sp. z o.o. - Piastów
  • Exact Systems GmbH - Görlitz
  • Exedar Paweł Gajewski - Konstancin Jeziorna
  • Expert Tomasz Paszkowski - Witnica
  • Expo-Met sp.z o.o. - GOSTYŃ
  • EXPRESS-TRANS II WÓJCIK CEZARY - Wołomin
  • F.H Faustyn Surowiec - Lubsza
  • F.H. Kalt i Szron s.c. Stanisław Błaszczok,AnnaHajka - Pszów
  • F.H. Latino Dariusz Kawczyński - Lipno
  • F.H.Castor Dariusz Kluczkowski - Ostróda
  • F.H.KOBAR BARTYZEL KONRAD - LISZKI
  • F.H.P.U AGROTECH JACEK GRECZKOWSKI - SZCZUCIN
  • F.H.Sportex Anna Krawczyk - Kraków
  • F.H.SUSANA BROŚ ROKSANA - TYCHY
  • F.H.U Ajpol Jacek Półchłopek - Korczyna
  • F.H.U Danex Dariusz Rajwa - Strumień
  • F.H.U JULITA Krzysztof Witek - Wrocław
  • F.H.U KOKOSANKA - 98,40zł
  • F.H.U MARPOL MARIUSZ RODZOCH - PUŁAWY
  • F.H.U MonterCentrum 2 - Cieszyn
  • F.H.U Sekret Sebastian Kępiński - Tychy
  • F.H.U Taurus Tomasz Klim - Chorzów
  • F.H.U Venus Angelika Koczorowska - Poznań
  • F.H.U. AGROBUD Hejmej Mariusz - Alwernia
  • F.H.U. Amigo Ireneusz Wojciechowski - Warszawa
  • F.H.U. AUTO-PERFEKT - POCZESNA
  • F.H.U. BAU-MONT PIOTR ŚWIGUT - DĘBNO
  • F.H.U. COMI Ireneusz Kominek - Ruda Śląska
  • F.H.U. ELEKTRO-POL Grzegorz Hajdrowski - Kraków
  • F.H.U. GEREX - Bochnia
  • F.H.U. IKONA - TYCHY
  • F.H.U. Iwona Nowicka - Biała Podlaska
  • F.H.U. LOGOMAR MARCIN PIOTROWSKI - CIĘŻKOWICE
  • F.H.U. MOTO-HANDEL TEOFIL SOKOŁOWSKI - PŁOŃSK
  • F.H.U. Paweł Mazur - Radom
  • F.H.U. ''RYBKA' Grzegorz Lipinski - Pisz
  • F.H.U. TADPOL - Poczesna
  • F.H.U. TODO Grażyna Domin - Rzeszów
  • F.H.U. Vertical - Zgorzelec
  • F.H.U.FIMAX - Łódź
  • F.P.H. MIKEA II Sp.J. K. Mikosza, D. Mikosza - Tychy
  • F.P.H.U DĄBART - Sienno
  • F.P.H.U Nowex - Wodzislaw Śl.
  • F.P.H.U. Natura Zenon Mizerek - Słupsk
  • F.P.H.U. TelePlatinum GABRIELA KUCHARSKA - Sulejów
  • F.P.H.U. VIS-MAR MAREK RĘPALSKI - SKOŁYSZYN
  • F.P.Lider-Plast - Ostróda
  • F.P.U.H. Log-Mag s.c. - Dębica
  • F.P.U.H. Straż Marcin - Kraków
  • F.T.M Intertrans W.Wołowska A.Wołowski sp. jawna - Wąsosz
  • F.U.H KROM-CAR - BEŁCHÓW
  • F.U.H. ANSAL ANNA MALARZ - ANDRYCHÓW
  • F.U.H. Dorabianie Kluczy Rudek Zygmunt - Chorzów
  • F.U.H. ICAR - Krosno
  • F.U.H.AUTOWYMIAR Mazurkiewicz Krzysztof - STALOWA WOLA
  • F.U.P.H. Tapix Włodzimierz Korzeniowski - Jastrzębie Zdrój
  • F.U.SCAFTEX RUSZTOWANIA - STRZELCE OPOLSKIE
  • Fabryka Domów Drewnianych BARTEK Mirosław Bober i Mariusz Bober - Radzyń Podlaski
  • Fabryka Flag Linea Milena Trojanowska - Koszalin
  • Fabryka Maszyn Tarnów Sp.z.o.o. - Tarnów
  • Fabryka Mebli Poltech sp. z o.o. - Toruń
  • Fabryka Urządzeń Maszynowych Sp. z o.o. - Pabianice
  • FACHBAU Sp. Z o.o. - Warszawa
  • Fair play plus Marek Krzemieniewski sp. j. - Ząbki
  • FALA - Poznań
  • Fan-Sport s.c. B.Antolak Ł. Mazurek - Tarnogród
  • FARTEX Kamila Wąsik - Piaseczno
  • FARVENA Janina Opieka - Wrocław
  • FAT Obsługa Sprzedaży Wysyłkowej - Warszawa
  • FDO Spółka z o.o. - Tanowo
  • Ferma Drobiu Agnieszka Oblicka - Dąbrowa
  • FERO Agnieszka Budner - Łuków
  • Ferroplast Zbigniew Elżbieta Dawid Rybiccy Spółka Jawna - Świdwin
  • FGN System Roman Grycki - Przecław
  • FH Katarzyna Zielińska - Lublin 62
  • FH KORMET Włodzimierz Korkosiński - Łódź
  • FH ROZPOL Krzysztof Rozwałka - Lublin
  • FH.Golden Kutyla Andrzej - Krakow
  • FHU ALKOMAT Łukasz Rądlewski - Wrocław
  • FHU ALU MONT Elżbieta Duś - Kraków
  • FHU AMELCAM MONIKA MAZUR-WALASZCZYK - GŁUBCZYCE
  • FHU DAM-CAR DAMIAN KOLCZOK - CHORZÓW
  • FHU DAMIX Dariusz Ćwik - Bytom
  • FHU DAX Marek Dehn - Pyskowice
  • FHU FRAMIKA - Sokolniki
  • FHU Gawałkiewicz - Legnica
  • FHU Ireneusz Moskal - Żyraków
  • FHU KENDY Marcin Nogieć - Olkusz
  • FHU KRAINA NABIAŁU ALEKSANDRA PRZEKWAS - Piła
  • FHU Łukasz Przyszlak - Kraków
  • FHU MAX Renata Sadowska - PŁOCK
  • FHU Neonek Michał Głuszek - Gdów
  • FHU OSCAR Agnieszka Szafrańska-Jędrusik - Sosnowiec
  • FHU RACH-BUD AGNIESZKA KUDER - TRZEBINIA
  • FHU Suw Serwis Piotr Kąkol - Puck
  • FILHARMONIA im. Witolda Lutosławskiego - Wrocław
  • Filip Bachór - Zakopane
  • Film Polska Productions Sp. z o.o. - Kraków
  • FILO SP. Z O.O. - WARSZAWA
  • Fine Sp z o.o. - Pruszków
  • Firma Produkcyjno-Handlowa EUROMEBEL STYL Joanna Strzoda - Miasteczko Śląskie
  • Firma ARMCO Projektowanie Produkcja Usługi - Cigacice
  • Firma Budowlano-Montażowa ALCOMEX Tomasz Malarecki - Poznań
  • FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWA AJ PROFIBUD S.C. - Chmielnik
  • Firma Gart Sławomir Zaurski - Justynów
  • Firma H.Skrzydlewska wł.Helena Skrzydlewska - Łódź
  • Firma HALLAS Joanna Hallas - Żółkiewka
  • Firma Handlowa AGAJA - Kraków
  • Firma Handlowa AJS Jerzy Sobociński - Gdańsk
  • Firma Handlowa ALINA Alina Bąkowska - Kolbudy
  • Firma Handlowa ANKAS Krzysztof Grzybek - Poznań
  • Firma Handlowa AVANTI s.c. Zbigniew Jaczewski,Andrzej Wojnowski - Olsztyn
  • Firma Handlowa AXONER Dariusz Chomiuk - Stare Iganie gmina Siedlce
  • FIRMA HANDLOWA EWA FELCZUK - Sokołów podlaski
  • FIRMA HANDLOWA GEPARD ŁUCJA KULIKOWSKA - OLSZTYN
  • FIRMA HANDLOWA JAREK TATIANA PASIERB - Pikulice
  • FIRMA HANDLOWA JERZY WAŁACH - Kraków
  • Firma Handlowa Krzysztof Szzczepaniak - Nowe Skalmierzyce
  • FIRMA HANDLOWA 'LIMONKA' ILONA OCHMAN - DĄBROWA GÓRNICZA
  • Firma Handlowa Lucyna Kozij - Gdańsk
  • Firma Handlowa LuxItalia Agnieszka Szulc - Tarnobrzeg
  • Firma Handlowa Maria Soska - Zakliczyn
  • Firma Handlowa Melissa Ewa wyrodek - Nowa Ruda
  • FIRMA HANDLOWA PAMILZBIGNIEW ZARNOWIECKI - SZCZEKOCINY
  • FIRMA HANDLOWA SIM Sklep Motoryzacyjny - Witkowo
  • Firma Handlowa Teresa Skrzypek - Gdańsk
  • Firma Handlowa Waldemar Maliszewski - Kraków
  • Firma Handlowo - Usługowa ALEKSANDRA Magdalena Rocińska - Dębica
  • FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA DAMIAN STAŃCZYK - ŚWIERZNO
  • FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA PAALPAK AGNIESZKA TOMASZEWSKA - SĘDZISZÓW
  • Firma Handlowo - Usługowa Renax Remigiusz Sowa - Kamyk
  • Firma Handlowo Uslugowa Domanscy Roman Domanski - Olszanka
  • Firma Handlowo Usługowa Adrian Konopski - Szczecin
  • Firma Handlowo Usługowa ALKOM Michał Kominek - Ruda Śląska
  • Firma Handlowo Usługowa Belleza & Decoracion Norbert Kłak - Chorzów
  • FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA COM-TEL BOŻENA SZULC - DARŁOWO
  • Firma Handlowo Usługowa Krzych-Pol Krzysztof Długoński - Grudziądz
  • Firma Handlowo Usługowa MOTO-DIABLO Daria Wyrzykowska-Ropińska - Śrem
  • Firma Handlowo Usługowa PODIUM Piotr Grzeszczyk - Łaziska Górne
  • FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ROBERTROBERT MAZUR - KRAKÓW
  • Firma Handlowo Usługowa Techtronic Jacek Konieczny - Opole
  • Firma Handlowo Usługowa TĘTENT Marek Maźnio - Wodzisław Ślaski
  • Firma Handlowo Usługowo-Doradcza Koncept-Projekt Konrad Kokoszka - Trzebinia
  • Firma Handlowo-Produkcyjna Delta Sp. z o.o. - Dębica
  • Firma Handlowo-Uslugowa - Grajewo
  • Firma Handlowo-Usługowa 2M s.c.Magdalena i Marek Szwed - Brwinów
  • Firma Handlowo-Usługowa BOLAND Piotr Landowski - Piece
  • Firma Handlowo-Usługowa ''BOSS'' Stanisław Mądroszkiewicz - Milicz
  • Firma Handlowo-Usługowa CARLINE Iwona Smoter - Rabka-Zdrój
  • Firma Handlowo-Usługowa FORKLIFT Drożdzowski Krzysztof - Bolesław
  • Firma Handlowo-Usługowa KAES Krzysztof Sladek - Kędzierzyn-Koźle
  • Firma Handlowo-Usługowa Monika Tarnożek - Goleniów
  • Firma Handlowo-Usługowa NICO Rogala Grzegorz - Jedlnia Letnisko
  • Firma Handlowo-Usługowa PLON Andrzej Dadrzyński - Sońsk
  • Firma Handlowo-Usługowa PROCPU Aneta Sieradzka - Jelenia Góra
  • Firma Handlowo-Usługowa SPEKTRUM Maciej Gubernat - Żabno
  • Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Kuciak - Chełmża
  • Firma INEL Zdzisław Osiński - Dragacz
  • Firma INTERLIGHT Stefan Walędziak - Brańsk
  • Firma Knioch S.C. - Środa Wielkopolska
  • Firma Lemar s.c. M.W.Lewandowscy - Dragacz
  • Firma Ochroniarska Omega Now Kolt Sp. z o.o. - Dębica
  • Firma Odzieżowa Smuda - Rybnik
  • FIRMA PHU ENDOR KOMPUTER S.C. A.BARCZYKOWSKI J.PIKORA - Bydgoszcz
  • Firma Produkcyjni-Handlowo-Usługowa BADERA Tadeusz Badera - Rudniki
  • Firma Produkcyjno -Usługowo-Handlowa EUROSTYL - Rybno
  • Firma Produkcyjno-Handlowa Ania' - Kraków
  • Firma Produkcyjno-Usługowa Mebef - Marszewska Kolonia
  • Firma produkcyjno-usługowo-handllowa Zdzisław Joński - Słupsk
  • Firma Projektowo Budowlana Zakład Instalacji Sanitarnych PROTEK - Kalisz
  • Firma Remontowo-Budowlana S-Bud Józef Sokół - Zapałów
  • Firma Ren-Trans Renata Jóźwicka - Bydgoszcz
  • Firma Robak Irena Robacka - Bydgoszcz
  • Firma Roma Roman Marciszewski - Ruda Śląska
  • Firma ROMI Roman Chojka - Kołobrzeg
  • Firma Turystyczno-Usługowa Robson Robert Szymański - Sarbinowo
  • Firma Usługowo Handlowa Dorota Mijal - Krapkowice
  • FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JÓZEF ANTCZAK - KOSTRZYN WIELKOPOLSKI
  • FIRMA USŁUGOWO-ORODUKCYJNA GASTRONOM PIOTR JASIAK - STARE MIASTO
  • Firma Wielobranżowa ILTRANS Jan Ilnicki - Ośno Lubuskie
  • Firma Wielobranżowa << ANETA>> Aneta Misiuk- Marczewska - Przylep
  • Firma Wielobranżowa ANMA Mariusz Machnik - Staszów
  • Firma Wielobranżowa Dol-Bis, Lucyna Dolna - Bydgoszcz
  • firma WTW serwis techniki grzewczej - Warszawa
  • FIRMA ZK S.C. JÓZEF ŻURAWSKI, KRZYSZTOF ŻURAWSKI, GRZEGORZ ŻURAWSKI - GLIWICE
  • First Company Sp.z .o.o. - Mielec
  • FIVE LESZEK SUCHECKI - Warszawa
  • FLIS Marcin Flis - Janów Lubelski
  • Flodesign Anna Cincio - Kraków
  • Florence Renata Gabarkiewicz - Gorzów Wlkp.
  • FM Solutions Sp. z o.o. - Kraków
  • FMIC Aleksander Iwanow - Częstochowa
  • FMKParts Maciej Kunda - Coventry
  • Fobis Firma Budwolana i Telekomunikacyjna Czaja Tomasz - Żory
  • Food Investment S.A. - Gdańsk
  • FORM PLASTIC SP. Z O.O. - Ciechocinek
  • FORTRESS POLAND Sp. z o. o. - Szczytno
  • FORWARD Tomasz Chilczuk Spółka Jawna - Rokitno
  • Foset Anna Makowska - Siemianowice Ślaskie
  • FOSTER Maciej Wicher - Brodnica
  • FOTOMAJ JOANNA MANDZIK - CHORZÓW
  • FOTOUNIDRUK Małgorzata Kruczek - Kraków
  • FPH ART-PROGRES - Ocieka
  • FPHU MARYNIACZYK - Błaszki
  • FPHU MEBLE CHILIK - MIEJSCE PIASTOWE
  • FPiH PUSZ Ewa Pusz - Warszawa
  • FPUH BOMSTAL Stanisław Bąbel - Szczyrzyc 64
  • Fraikin Polska Sp. z o.o. - Warszawa
  • FTL Marcin Kopeć - Łódź
  • Fuel Tank Service s.c. M. Pietrucha Sz. Nowicki - Tarnowo Podgórne
  • FUH Romanowski - Łubiana
  • Fundacja Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi - Kraków
  • Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego - Grodziszcze
  • Fundacja Na Rzecz Pomocy Dzieciom Z Grodzieńszczyzny - Białystok
  • Fundacja Nowe Horyzonty - Warszawa
  • Fundacja Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio - Poznań
  • Fundacja Rozwoju Obywatelskiego Grup Inicjatywnych FROGI - Piaseczno
  • Fundacja Św. Marcina z Tours - Gdynia
  • Fundacja Wspólnota Gdańska - Gdańsk
  • Fundacja Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego - Gdańsk
  • Futura Cargo Sp. z o.o. - Warszawa
  • Futura Solution Sp. z o.o. - Warszawa
  • FutureSynthesis Sp. z o.o. - Poznań
  • FUTURUM Dorota Bobrowska-Budynek - Rumia
  • G&R s.c. - Rzeszów
  • G.M.PLAST Sp. z o. o. - Police
  • G3 SERVICE Spółka Cywilna - Wrocław
  • Gabinet Okulistyczny Jerzy Nawrocki - Łódź
  • GABINET WETERYNARYJNY Henryk W. Grześkiewicz - Bieżuń
  • GALAGO POLAND SP Z O.O. - POMIECHÓWEK
  • Galaxy-net Edyta Kraszewska - Dębno
  • GAMA BIURO RACHUNKOWE-JOLANTA GAWDZIK - WOŁOMIN
  • Gama s.c Marek Małycha Wiesława Małycha - Leszno
  • GANDZIA - Głogów
  • Garage Auto GB - Sainte Genevieve - Francja
  • GB ENTERPRISE BARGIELSKI GRZEGORZ - PILCHOWO
  • GBT Polska Sp. z o.o. - Bełchatów
  • GDAK JAROSŁAW - PŁOCK
  • GEFARM - Eugeniusz Olejok - Mysłowice
  • Gekon Club Piotr Woroniecki - Opole
  • Gembiak-Mikstacki sp. j. - Krotoszyn
  • GEMINI INTERNET Bartłomiej Sztefko - Kraków
  • GeminiHoldings Sp. z o.o. - Kraków
  • Gemlak Obsługa Lakierni Proszkowych - Łódź
  • General Aviation Services Sp. z o.o. - Wiązowna
  • Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu - Poznań
  • Geneva A. Stępnik i Wspólnik Spółka Jawna - Zawiercie
  • GEOCLIMA SP. Z O.O. - WARSZAWA
  • Geofizyka Toruń sp. z o. o. - Toruń
  • Geowit Edward Wijas - Olszanka
  • Gerente - Serwis Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa
  • Germandirekt Hubert Derliński - Koło
  • Germaplan System Sp z o.o. - Gorzów Wlkp.
  • Gerpol Sp. z o.o. - Łowicz
  • Get It Covered - Clonmel, Ireland
  • GEZE Polska Spółka z o.o. - Warszawa
  • GK Sprinkler Polska Sp. z o.o. - Legnica
  • GKTRADE Grzegorz Kącik - Morawica
  • Glantz P. Palkowski A. Andrychewicz Spółka Jawna - Gdynia
  • Glas Hit Eksport Import Mgr Inż Joanna Chudy - Wręczyca Wielka
  • Global Polska Tomasz Zapłaciński - Tryńcza
  • GLOBALINE GROUP LLC - Newark, Delaware
  • Gmina Margonin - Margonin
  • Gmina Miasto Kołobrzeg - Kołobrzeg
  • Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski - Ostrów Wielkopolski
  • Gmina Rokiciny - Rokiciny
  • Gmina Wiśniowa - Wiśniowa
  • Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Eko-Babice Sp. z o.o. - Stare Babice
  • Gminne Przedszkole w Galewicach - Galewice
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Jordanów
  • Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej - Olesno
  • Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szczucin
  • Gminny Zakład Wodociagów i Kanalizacji - Krzyżowice
  • Gobi Marek Robert, Anna Robert Spółka jawna - Zielona Góra
  • Gokom Sp. z o.o. - Gorzów Wlkp.
  • Golden Trade Import-Export - Warszawa
  • Good Looking Studio s.c. - Warszawa
  • gorbi sp. z o.o. - lublin
  • Gorek Restauro Sp. z o.o. Sp. komandytowa - Warszawa
  • GOSCO FP Leszek Witecki - Pobierowo
  • Gosditch LTD - Cheltenham
  • Gospodarstwo Ogrodnicze Dariusz Koroś - Chyliczki
  • Gospodarstwo Ogrodnicze Sylwester Rogalski - Miłomłyn
  • Gospodarstwo Ogrodnicze Wiesław Błocki - Siemiatycze
  • Gospodarstwo Pomocnicze CKiW OHP w Dobieszkowie - Stryków
  • Gospodarstwo Rolne AGROFARM sp. z o.o. - Stary Trag
  • Gospodarstwo Rolne KONPOL Sp. z o.o. - Sztum
  • Gospodarstwo Rolne Mirosław Gajdemski - Zławieś Wielka
  • Gospodarstwo Rolne Piotr Hulanicki - Pasłęk
  • Gospodarstwo Rolne Zygmunt Cichoń - Susz
  • Gospodarstwo Rolniczo-Warzywne - Lwówek
  • Gościniec Legenda Łukasz Mieszkowski - Wyszogród
  • GOŚCINIEC POD ANIOŁAMI W DOBREJ - Dobra
  • GPD Advertising Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań
  • GPK Financial Group Sp. Z O.O. - Gdynia
  • GRABEK PROMOTION SP ZOO - JELENIA GÓRA
  • Grafix Centrum Poligrafii Rafał Rausz - Gdańsk
  • Grand Prix Foto - Warszawa
  • Grand Prix Marcin Miedzinski - Rawicz
  • GRANITEX Tomasz Pietraszek - Mińsk Mazowiecki, karolina
  • GRANPAK Sp.J. M.Korczak,R.Marczak - Bulowice
  • GRAVO-SERWIS SP. Z O.O. - GDYNIA
  • Green Day Marian Ciamarczan - Belsk Duży
  • GREEN LOGISTICS POLSKA SP. Z O.O. - WARSZAWA
  • Greenagro S.A. - Katowice
  • Greenfield Polska Sp.z o.o. - Szczecin
  • Green-Field PPHU Wiesława Majorek - Zielona Góra
  • GRES S.J. E.SŁOTWIŃSKA C.PAŁCZYŃSKI - ŁÓDŹ
  • GROKAM GBL SP.Z O.O. - Mielec
  • GROSS Wazia spółka jawna - Łódź
  • Grudziądzkie Centrum CARITAS - grudziądz
  • Grupa FDR Arkadiusz Rawita - Tarnów
  • Grupa Producentów Amazonia Sp. z o.o. - Annopol
  • Grupa Producentów Owoców „Polskie Jagody” Sp. z o.o. - Obsza
  • Grupa Producentów Owoców i Warzyw Aura Sp. z o.o. - Dobrzelin
  • Grupa Regionalna GOPR Grupa Karkonoska - Jelenia Góra
  • Grupa Seraf Art&Marketing - Warszawa
  • Grupa THF Tomasz Owczarz - Szczyrk
  • Gryf Stevedoring Sp. z o.o. - Szczecin
  • Grzegorz Grzegorczyk - Szczytno
  • Grzegorz Kołakowski - Warszawa
  • Grzegorz Pardyka - SATMAR Satellite Communication & IT Services - Gdynia
  • GRZEGORZ SOSNA - MIKOŁÓW
  • Grzegorz Wierzbicki - Władysławów
  • Grzegorz Żbikowski - Nowa Sól
  • GT POLAND SP. Z O.O. - SKOCZÓW
  • GUARDTRONIK S.C. J.Misun, E. Piechota - Bydgoszcz
  • GUMKA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA EWA HAJDYŁA - BRZEG
  • Gzella Net Sp. z o.o. - Osie
  • Halina Majkusiak - Krosno Odrzańskie
  • Halina Szulc - Luzino
  • Handel Art. Przem. IZA - Szczecin
  • Handel Artykułami Przemysłowymi Agnieszka Sominka - Sulęczyno
  • Handel artykułami spożywczo-przemysłowymi Firma Kajtek - Głubczyce
  • Handel Artykuły Przemysłowe Wojciech Koczorowski - Poznań
  • Handel Materiałami Budowlanymi Nawozami i Opałem NOWAK - Kasina Wielka
  • Handel Produkcja Usługi Pyszel Jerzy - Raszków
  • Handel-usługi pajączek Jacek Dziadosz - Górno
  • Hans Pauly Sp.z o.o. - Piekary Śląskie
  • Happy Kamila Suchenia - Wrocław
  • Hartownia Szkła Szotkiewicz Marek Szotkiewicz & Ewa Uciechowska Sp.j. - Krotoszyn
  • HATOR HANNA MAŚLANKIEWICZ - Swarzędz
  • HDALL - Szczucin
  • HDS Polska Sp. z o.o. - Warszawa
  • Heating Service Systemy Grzewcze Monika Kotłowska - Iława
  • Heavymovement Polska Sp. z o.o. - Ostrowiec Swietokrzyski
  • HELP sp. z o.o. spółka komandytowa - Poznań
  • Hemet sp. z o.o. - Zielona Góra
  • Henryk Walczak - Doruchów
  • HiD s.c. R. Hucaluk, Ł. Kłosowski - Zabrze
  • HJN Spółka z o.o. - Białystok
  • hk transport - carrick-on-shannon
  • Hoerbiger Polska Sp. z o.o. - Warszawa
  • Hotel - Restauracja Zbyszko Irena Broniecka - Malbork
  • Hotel Restauracja Nekla - Nekla
  • Hotel Świętokrzyski s.c. - Suchedniów
  • HOUSE FLOOR Krzysztof Rzepliński - Ząbki
  • Hoven Inwestycje sp. z o.o. - Kraków
  • HSD Hydrosystem - Książki
  • HSW-Wodociągi Sp. z o.o. - Stalowa Wola
  • HTE CASE- SERVICE HIERONIM KYCIA - Gądki
  • HTM OPAKOWANIA TOMASZ MARKUSZWSKI - KOBYŁKA
  • Hurtownia odzieży i obuwia outlet A.P.A Jarosław Kujawiński - Sieradz
  • HuzarCom Łukasz Huzarski - Sobótka
  • hydrauli-Serwis Sp.z.o.o - Łęgajny
  • Hyd-Rex - Łódź
  • Hydrobud Kielczyk Spółka Jawna - Białystok
  • Hydroel Zakład Wiertniczo-Geologiczny S.C J. Dyda, J. Dyda. B. Skumiał - Zagórzany
  • Hydroinstalmet sp. z o.o. - Zabrze
  • Hydron-Unipress sp. z o.o. - Łódź
  • Hydropolwiert sp.z o.o. - Wrocław
  • I.T.T.POLAND - Szczecin
  • IAE SYSTEMS Sebastian Dorobek - Legnica
  • IASON Sp. z o.o. - Kielce
  • IGLOOTRUCK SP Z O.O. - DĘBICA
  • Imexus Jachty Andrzej Palarz - Tomaszów Maz.
  • IMHOTEP Sp. z o.o. - Białobrzegi
  • Impel Cash Services Sp. z o.o. - Warszawa
  • Imperium Michał Mielczarek - Częstochowa
  • Imtech Polska sp. z o.o. - Warszawa
  • Inchcape Motor Polska - Warszawa
  • Inforkom Grażyna Fabisiak-Kwasek, Maciej Fabisiak - Warszawa
  • Infostream Polska Krzysztof Wrzeszcz - Warszawa
  • Infrainvest Eugeniusz Orłowski - Wałbrzych
  • ING Usługi Finansowe S.A. - Warszawa
  • Initial Matadoor Sp. z o.o. - Warszawa
  • Innova-Stal Sp. z o.o. - Zabrze
  • INNTER-EGO Sp. z o.o. - Warszawa
  • INS W. Augustowski sp.j. - Wrocław
  • Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynari - Środa Śląska
  • Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kamieniu Pomorskim - Kamień Pomorski
  • INSPEKCJA WETERYNARYJNA Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Wołowie - Wołów
  • INSTAL Technika Medyczna sp. z o. o. - Rzeszów
  • Instalacje Elektryczne-Adam Jaskółka - Mysłowice
  • INSTALBUD RZESZÓW spółka z o.o. - Rzeszów
  • INSTAL-TECH Robert KONIEC - Warszawa
  • INSTAN ,Instalatorstwo Gazowe i Sanitarne, Andrzej Tomasz Noskiewicz - Zielonka
  • INSTEL SP.Z O.O. - WARSZAWA
  • Instytut Agrofizyki PAN - Lublin
  • Instytut Badan w Oświacie sp. z o.o. - Sopot
  • Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o - Warszawa
  • Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle ORGMASZ - Warszawa
  • Instytut Rozwoju Służb Społecznych - Warszawa
  • Instytut Technik i Technologii Specjalnych Sp. z o.o. - Warszawa
  • Instytut Zdrowej Skóry - Kraków
  • Inteligentne Systemy Teleinformatyczne - Oława
  • Inter Box-Promotion - Jedlińsk
  • INTER HURT Aleksandra Kaczyńska - Gdańsk
  • INTER Joanna Trajer - Ryki
  • Inter Vema Sp. z o.o. - Wrocław
  • INTER-CAR Piotr Paczkowski - Chełmno
  • INTER-COMP Paweł Walkusz - Koszalin
  • Interex Katowice Czapnik Mariusz - Katowice
  • Intergrid Sp. z o.o. Waldemar Radomiński - Warszawa
  • Interplay S.A. - Warszawa
  • InterShop Sławomir Kruczek - Bielsko-Biała
  • Intersmol Dorota Górka - Kołbaskowo
  • INTER-STYL TOMASZ DURBAS - ŻEGOCINA
  • INTER-TECH - Syców
  • INTER-ZAMPA Sp. z o.o. - Radom
  • Introligatornia CGS Drukarnia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - Poznań
  • Intro-PACKMAN P.Paczkowski i wspólnicy spółka jawna - Jeżewo
  • INVEA S.A. - Poznań
  • Invero International - Kraków
  • Invest-Media Sp. z o.o. - Sandomierz
  • INWESTOR - Radosław Malewski - Wągrowiec
  • Inżynieria Energetyczna Sp. z o.o. - Bielsko Biała
  • Ireneusz Legień Legrand-wood - Kęty
  • Irmal Violetta Poduszczak - Kórnik
  • ISTS SP. Z. O.O. - KRAKÓW
  • IT Consulting Grzegorz Chwiłka - Lubaczów
  • Ital-Met Mancin I.M. Racing s.c. - Bielsko-Biała
  • Itbud sp. zoo Zakład Nowych Materiałów Budowlanych - Warszawa
  • ITER Wojciech Panasiuk - Katowice
  • ITT-BSC Sp. z o.o. - Warszawa
  • Iwona Bielecka - Doradca Podatkowy - Kraków
  • Iwona gębka - KIELCE
  • Iwona Ostrowska - San Miguela de Salinas prov.Alicante SPAIN
  • Iwona Rymaszewska - sosnowiec
  • IWPOL Jankowska Iwona - Wrocław
  • IZOSERWIS Izolacje Budowlane Cezariusz Magott - Racibórz
  • J&J Serwis Komputerowy Jarosław Wybrański - Warszawa
  • J&M s.c. - Elbląg
  • J&P-AVAX S.A. oddział w Polsce - Warszawa
  • J.P. Cover Sp. z o.o. - Kaczyce
  • J.T.C. S.A. - Będzin
  • Jacek Bednarz - Nowa Zelandia
  • JACEK I MAREK KUJKO EMJOT SPÓŁKA JAWNA - Warszawa
  • Jacek Lewin - Warszawa
  • Jacek Sobczak - Bielsko-Biała
  • Jacek Wrocławski - Radom
  • Jakub i Robert elektryka s.c. - Otwock
  • Jan Bednarz - Świebodzice
  • Jan Jarocki - Giżycko
  • JANCAR IWONA DOSKOCZYŃSKA - Odolanów
  • JANDOR Janusz Gawlik - Gliwice
  • Janeco International Polska Sp. zo.o. - Krzeszyce
  • Jansen Produkcja Polska Sp z o.o. - Witnica
  • Janusz Powałowski - Warszawa
  • Janusz Skolimowski Solaris - Łosice
  • JARD s.c. - Łańcut
  • Jar-Drew Krzysztof Jankowiak - Warlubie
  • Jarek Adamiec - Zagnańsk
  • JARKO PIOTR KULCZYŃSKI - Poznań
  • Jaroslaw Harkot - Zwierzyniec
  • Jarosław Gorzkiewicz - Łódź
  • Jarosław Hejmanowski - Żary
  • Jarosław Lipski - Będzin
  • Jarosław Mazur - Tychy
  • Jaskinia Solna EDEN Małgorzata Waszewska - Marki
  • Jaszczuk Jerzy - Lublin
  • JAZPOL-BIS s.c. - Łódź
  • JBS Polska Jacek Sobkowiak - Osiek Mały
  • JCIS Sp. z o.o. - Warszawa
  • JEGO 3 S. C. J. Moryto, H. Moryto - Przyszowice
  • Jeremias sp. z o.o. - Gniezno
  • Jersey Monika Adrych - Poznań
  • JERZY PYRDOŁ - Kraków
  • Jerzy Rudecki - Szadek
  • JOANNA SOJA MINI MARKET - KARWIANY
  • Joker PRO Robert Orlicz - Kielce
  • Jolanta Milczarek - Końskie
  • Josera Polska Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl
  • Joyvi Zbigniew Szymak - Tuszyn
  • jozi Handelsbolag - Järfälla
  • JPS Paweł Szajkowski - Oława
  • Jubiler S&A - Zawiercie
  • JUDYTA Ewa Konarska - Łódź
  • Julmiko - Rejowiec
  • Jurek Contraktor As - Gjerdrum
  • K&S fehu SEWERYN SADOWSKI - PŁOCK
  • K.I Krystyna Ignaciuk - Szczecin
  • K.I.E Przetwórstwo I Konfekcjonowanie, Magdalena Cieślewicz - Czempiń
  • KAAS s.c. Andrzej Kuleszo Paweł Kuleszo Piotr Kuleszo - Olsztyn
  • Kaczmarek Electric S.A. - Wolsztyn
  • KAISER Prazisionswerkzeuge AG Spółka Akcyjna Przedstawicielstwo w Polsce - Warszawa
  • Kaloria Sp. z o.o. - Opoczno
  • KALT AND SZRON Sp. z o.o. - Pszów
  • Kama Sp. Z o.o. - Mikołów
  • KAMALI - Anna Piórkowska - Bochnia
  • KAMARO Kamila Tatała - Strzelce Krajeńskie
  • KAMAX MARIA KAMYSZEK - Miedzychód
  • Kamil Klupś KK Service - Bojanowo
  • Kamnet 2 Elżbieta Turoń - Obora
  • Kancelaria Podatkowa Dekret sc - Gniezno
  • Karol Łysek - Raciechowice
  • Karolina Sekuła ''Caren'' - Aleksandrówka
  • Kar-Tex Sp. Z o.o. - Ksawerów
  • KARTPOL Z.P.U.H. Urszula Podgórska - Bukowiec
  • KASSANDRA KATARZYNA ZAWADZKA - GORZÓW WLKP.
  • Katarzyna Budzik - Gdańsk
  • Katarzyna Kawczyńska-Małek - Lublin
  • katarzyna kobel - Tarnów
  • Katarzyna Kunicka-Burnat - Mieroszów
  • Katarzyna Łozińska - Mississauga
  • Katarzyna Mościńska - Sosnowiec
  • Katarzyna Skotarczak Szafomania - Lublin
  • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Białostockiej - Białystok
  • KATRINEX WIECHECKI MARIUSZ - SOSNOWIEC
  • KaWbud Sp. z o.o. - Wałbrzych
  • kaziki.pl Kazimierz Świetlikowski - Gdańsk
  • KBMauto Krzysztof Wójcik - Nałęczów
  • Ke Net - Lublin
  • Kefal Kempisty s.j - Ostrów Mazowiecka
  • KELTEC-PL Sp.z o.o. - Pysznica
  • Kemkolor Piotr Kusiak - Łódź
  • KG-BUD s.c. Zakład Usług Budowlanych Katarzyna Błaszczyk, Gerard Konkol - Zabrze
  • KGHM CUPRUM Sp. z o.o. - CBR - Wrocław
  • KHUMBU Bartłomiej Kierpie - Murzasichle
  • Kilian Spółka z o.o. - Mielec
  • KINGS Sp. z o.o. - Warszawa
  • KIRYS Marek Paliwoda - Warszawa
  • Klan Lesław Krzewski - Siedlce
  • KLEKS Maciej Adamczyk - Warszawa
  • Klimar Plus Mariusz Żurawski - Stachowo
  • Klimax Marcin Kutkowski - Poznań
  • KLIMPOL Sp. z o.o. - Gdynia
  • Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp z o.o. - Łódź
  • Klub Sportowy Vive Targi Kielce - Kielce
  • KLUDI Armaturen Sp. z o.o. - Opole
  • KNAUF Bełchatów Sp. z o.o. - Rogowiec
  • KNOCH FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAN KONACH - EŁK
  • kocurek krzysztof - jasienica
  • KODE s.c. - Ełk
  • KOLBIS Marcin Mróz - Tarnów
  • KOL-MINEX Sp. z o.o. - Szczecin
  • KOLNET s.c. G.Knycz, P.Knycz - Czechowice-Dziedzice
  • KOLT S. A - Warszawa
  • Kolumna Transportu Sanitarnego TRIOMED Sp.z o.o. - Lublin
  • Kołacz Cezary - Błędów
  • KOM SYSTEM L.Oracz - Włocławek
  • Koma Magdalena Wojtowicz - Wrocław
  • Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej - Krosno
  • Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Płocku - Płock
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej - Hajnówka
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej - Koło
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach - Ropczyce
  • KOMFORT Czyszczenie Wentylacji Sp. z o.o. - Zielonka
  • KOMP-BIURO Marek Olinowicz - Warszawa
  • Kompleksowe Sprzatanie Wnetrz Robert Slomka - Leszno
  • Komprex sp. z o.o. - Katowice
  • KOMPTECH Elżbieta Gierszewska - Radom
  • Komputronik S.A. - Poznań
  • KOMTEL Mirosław Woźniak - Zduńska Wola
  • Komtex s.c. - Radom
  • Koncesjonowane Biuro Ochrony SERVO Kur i Wspólnicy Sp. Jawna - Łódź
  • KONKRET Halina Urbańska - Nieporęt
  • Konrad Pawłowski - Warszawa
  • Konsbud-Audio Sp. z o.o. - Warszawa
  • Konsek Janusz, Konsek Ewa P.P.H.U. KONSEK Sp. j. - Żory
  • Konserwacja Naprawa Urządzeń Dźwignicowych KOLSAM Jan Kajstura - Pszczyna
  • Korporacja Inter-Aqua Sp. z o.o. - Poznań
  • KOSPER SC - Piaseczno
  • Koszalińska Fabryka Okien i Drzwi PCV ALCON sp.z o.o. - Koszalin
  • KPK GROUP Sp z o.o. - Katowice
  • Krait sp. z o.o. - Warszawa
  • Krajowe Centrum Ochrony Radiologicznej w Ochronie Zdrowia - Łódź
  • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. - wrocław
  • KRAK-CHEM Sp z o.o. - Kraków
  • Krakowskie Zakłady Automatyki S. A. - Postoliska
  • Krauze Denis - Wrocław
  • Kreatiff Sp. z o.o. - Poznań
  • KRISGUM Krzysztof Chudy - Masłowice
  • KRIS-TRANS Krzysztof Moks - Łęczyca
  • KROŚNIEŃSKIE CENTRUM INFORMATYCZNE KROSOFT - KROSNO
  • Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Wodociagowo Kanalizacyjne Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie
  • Krypton-Telesystemy Paweł Gruszczyński - Kraków
  • Krzysztof Fal - Berlin
  • Krzysztof Goworowski Firma Vera - Bielsko-Biała
  • Krzysztof Iwanicki IT Service - Wierzbica
  • Krzysztof Kugacz - Łobżenica
  • Krzysztof Pyła - Chełmno
  • KRZYSZTOF ROMANOWSKI - LUBIN
  • Krzysztof Rozwałka - Lublin
  • Krzysztof Rutkowski - Grodzisk Mazowiecki
  • Krzysztof Wachowiak - Gdynia
  • KSIĘGARNIA MILANOWSKA JERZY ADAMSKI - MILANÓWEK
  • KUBERSKI Stanisław ULTRAto - Inowrocław
  • Kucharczyk & Witucki Sp. z o.o. - Krępa
  • KUMMAN Wiesław Kuczek - Bielsko - Biała
  • Kurmet - Gdynia
  • KWAMAR Marek Kwaśnicki - Koszalin
  • Kwiaciarnia Jolanta Bargiel - Gdańsk
  • La Differenza Sp. z o.o. - Kraków
  • Laboo sp. z o.o. spółka komandytowo-akcyjna - Częstochowa
  • LABORATORIUM TECHNIKI DENTYSTYCZNEJ JOLANTA WOŹNIAK - Kraków
  • Lafayette Validation Sp. z o.o. - Warszawa
  • Lagarto Damian Żurek - Dąbrówka
  • Lambda Therapeutic Research Sp. z o.o. - Warszawa
  • Landmark Europe Co. Ltd Sp. z o.o. - Gdynia
  • LANDOIA Kapusta Łukasz - Jastrzębia
  • LARSON R. BARTOSZCZYK I T. LEWANDOWSKI SPÓŁKA JAWNA - KALISZ
  • LASER COLOR firma prywatna Mieczysława Spławska - Słupsk
  • LATTERIA TINIS Sp. z o.o. - Rzepin
  • LBL sp. z o.o. - Szklarska Poręba
  • Leader Trade Sp. z o.o. - BIAŁYSTOK
  • LEGOTRON Włodzimierz Mamcarz - Jaworzno
  • Lek / Habo Sp. z o.o. - Góra Kalwaria
  • Leo Sp. z o.o. - Wólka kosowska
  • LEOBERT BARTLOMIEJ LESNIAK - NISKO
  • LEPOLAM WICHROWSCY SP.J. - KIELCE
  • Leslaw Poreba - Schwerte
  • Levada - energia dobra z natury - Kraków
  • LfC Sp. z o.o. - Zielona Góra
  • LG Innotek Poland Sp. z o.o. - Kobierzyce
  • LIBRA Biuro finansowo-księgowe - Warszawa
  • LIBRARIUM Dominika Borysławska - Skierniewice
  • Limar Sp. z o. o. - Częstochowa
  • Linaise - Bielizna Damska - Wólka Kosowska
  • Lindner Polska Sp. z o.o. - Warszawa
  • LINNERS-BUD FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOJCIECH JEZUSEK - Gierałtowice
  • LINPAC Packaging Production Sp. z o.o. - Brzeg Dolny
  • Lion Gri Europe Sp. z o.o. - Warszawa
  • LIS Przetwórstwo Mięsne Sp. z o.o. - Sierakowice
  • LIVE SP. Z O.O. - Warszawa
  • LOCUM Andrzej Pańczak - Poznań
  • Logaris Serwis Sp. z o.o. - Poznań
  • Logistics Partner sp.j. Adam Bazior, Kinga Bazior - Kraków
  • Logistics-link Sp. z o.o. - Kampinos
  • LOGITRADE SAS - Montpellier
  • LOTOS Petrobaltic - Gdańsk
  • Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno-Kardiologiczny w Torzymiu Sp. z o.o. - Torzym
  • LUKAD BUDOWNICTWO SP. Z O.O. - WARSZAWA
  • Lukman Multitech - Warszawa
  • Luks Technika Oświetleniowa Hubert Grzelak - Płock
  • Lupo sp. z o.o. - Poznań
  • Luthmar Pompy i Armatura Przemysłowa - Katowice
  • Lux-Luc Wioleta Sujka Karalus - Poznań
  • Łabimex Sp. z o.o. - Przemęt
  • Łukasz Boduszek - Solec-Zdrój
  • Łukasz Cypryś - Rzeszów
  • Łukasz Gorski - Cieszyn
  • Łukasz Nowak - Pawłow
  • Łukaszewicz Edward PPHU ANED export-import - Teresin
  • Łukaszewicz Edward Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ANED Eksport-import - Teresin
  • M&M Protect s.c. - Warszawa
  • M.M.H Eco-Pal Maciej Piotrowski i Wspólnicy Sp.j - Damasławek
  • M.O. Service Miroslav Oliva - Tomaszów Maz.
  • M.Szopiński S.Śmiałkowska s.c. - Nowy Targ
  • MAC Maciej Dziedzic - Ksawerów
  • Maciej Bednarek - Bydgoszcz
  • Maciej Szymański - Wrocław
  • MACKTEL Maciej Prukop - Koszalin
  • Madar Marek Jajko - Radlin
  • Madtech Sp. z o.o. - Poznań
  • MAG Ochrona S.C - Warszawa
  • MAGBA FASHION Magdalena Barczak - Poznań
  • MAGBUD Marek Pękowski - Rzeszów
  • Magbud s.c. - Kwidzyn
  • Magdalenka M Catering Mariola królik - Kielce
  • MAJA Daniel Brzykcy - Mieścisko
  • MAJET Kempa, Mikołajczyk Spółka Jawna - Bielkso-Biała
  • Majster Piotr Laszczyk - Kielce
  • MAKA Maciej Cisławski - Poznań
  • MAKBET BEATA PLEWIŃSKA - ŁÓDŹ
  • Malbo sp. z o.o. - Wrocław
  • Malpin S. C. Jan i Barbara Białostoccy - Gdynia
  • Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o.o. - Kraków
  • Manad Adam Rzeszowski - Rybnik
  • Maniekgsm Beata kaczmarek - Wrocław
  • MANUFAKTURA Łukasz Matusiak - Kobyłka
  • Marcin Adamiak - INOWROCŁAW
  • Marcin Borowski - Będzin
  • Marcin Kandziora - Poznań
  • Marcin Karankowski - Gibraltar
  • Marcin Karaś CONTI - Nowe Żukowice
  • Marcin Kurek - Raszyn
  • Marcin Kwietniewski - HEL
  • Marcin Małgowski - Pleszew
  • Marcin Ulenberg - Główczyce
  • Marecki All Serwis Marek Puton - Jawor
  • MAREK WŁODARCZYK - POZNAŃ
  • Marek Dama - Poznań
  • Marek Dariusz Borkowski - Olsztyn
  • Marek Dobosz - Warszawa
  • marek mazurkiewicz - piława górna
  • Marek Nowakowski - Konstancin-Jeziorna
  • Marek Reglewski - Pforzheim, Deutschland
  • Marek Soboszek - Cieszyn
  • Marek Zieliński - Lubawka
  • Margaret Kamil Przybyliński - Warszawa
  • MARGOSMM Mariusz Szastaj - Białystok
  • MARIA BIZOŃ - WEGIERSKA GÓRKA
  • MARIA MALAJKA FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA AM-FASHION - MYSŁOWICE
  • Maria Wieczorek - Zgierz
  • Marian Czempas Technika Grzewcza - Bieruń
  • Mariusz Banasiewicz - Raszyn-Rybie
  • Mariusz Gągor - Nowy Sącz
  • MARKELL STANISŁAW KELLER - SZCZECIN
  • Marketing Investment Group Sp. z o.o. - Kraków
  • MARK-INST-BUD Marek, Marianna i Sebastian Grabscy - Warszawa Wesoła
  • MARKIT-2 SP. Z O.O. - RYPIN
  • MARKOKS Mariusz Latosiński - Goleniów
  • MARKOM Marek Sztorc - Nowe Budkowice
  • MARNET Mariusz Szczupakowski - Lubraniec
  • MAROGOBUD Marek Ogorzałek - Florynka
  • Marta Gładka Handel Ogólno-Przemysłowy - Płock
  • MAR-TRANS TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - BUSKO - ZDRÓJ
  • Marvit - Marcin Młotkowski - Warszawa
  • Maryla Sp. z o. o. - Warszawa
  • Marzena Donczew-Kawczyńska MAGA - Bierutów
  • Masarnia z Ubojnią Stanisław Kurantowicz - Hrubieszów
  • MASCHKO LTD J.P. KRAWCZUK SP. J. - IŁAWA
  • massimo - skaryszew
  • Mateusz Stelmach - Częstochowa
  • MATEX JACEK MĄDRZYK - CZĘSTOCHOWA
  • MATI Handel-Usługi Arnold Machnik - Staniszcze Małe
  • MATMASTER Mateusz Masternak - Kielce
  • MATPOL Sp. z o.o. - Białystok
  • MATREX sc - Kędzierzyn-Koźle
  • MAWOTRANS S.C. - PIOTRKÓW TRYB.
  • Max Majster - Łódź
  • Max Zabawki Krzysztof Porycki - Pruszków
  • Maxam Polska Sp.z o.o. - Chocianów
  • MAXBITT - KILBEGGAN
  • MAXIMA Doradztwo Finansowo & Ubezpieczeniowe Justyna Tylska - Koziegłowy
  • Max-Media Cable S.C. - Warszawa
  • Maxtel Sp. z o. o. - Kielce
  • MAYGROUP Sp. z o. o. - Łódź
  • MAZOKU Marlena Jellonek - Tczewskie Łąki
  • MB SPORT SPÓŁKA Z O.O. - GDYNIA
  • MBH Sp z o.o. - Hrubieszów
  • MCX Telecom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. - Warszawa
  • Meble88 Bartłomiej Stasiaczyk - Syców
  • Meblobuk sp.j. Hanna i Zdzisław Bukowiec - Skórzewo
  • meblosystem Jacek Imiołek - sosnowiec
  • Mechanika poj., blach. poj., lak. poj. i śl. export-imp. Janusz Grębowiec - Niemodlin
  • Mechanika Pojazdowa blacharstwo lakiernictwo oraz ślusarstwo Leszek Richert - Gdańsk
  • Media Hotel sp. z o.o. - Gorzów Wlkp.
  • Media Net Artur Kordus - Tarnowo Podgórne
  • Mediana s.c. - Łódź
  • Medica Trend Sławomir Kaczmarek - Kalisz
  • MEGA-INSTAL - Koszalin
  • MEGAKOP SP. Z O. O. - WARSZAWA
  • Megaram Computers Jakub Ramecki - Łódź
  • Megis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k - Blachownia
  • MELER Leszek Meler - Pelplin
  • Mera-Serwis SGL Sp. z o.o. SKA - Grodzisk Mazowiecki
  • Mercury Import-Export Tomasz Wróbel - Ruda Śląska
  • Meritum S.C. - Czermin
  • Merlin.pl S.A. - Warszawa
  • Metalcynk Sp. z o. o. - Nowa Wieś Wielka
  • Metaliks.pl Sp. z o.o. - Niepołomice
  • Metalpietrzyk sp. z o.o. - Skoczów
  • Metalserwis Sp. z o.o. Spółka komandytowa - Miłkowice- Rzeszotary
  • Metart System s.c. - Warszawa
  • MEXTRA GROUP Spółka Cywilna - Opole
  • MG Invest Park Sp. z o.o. - Gdańsk
  • MG Twist Katarzyna Błądek - Zielona Góra
  • MG&Co Limited - Cambridgeshire
  • Miasto Nowy Sącz - Urząd Miasta Nowego Sącza - Nowy Sącz
  • Michał Anaszkiewicz - Kraków
  • Michał Goliński G-SUPPORT - Kraków
  • Michał Szatan - Rząśnia
  • Michał Umiński - Warszawa
  • Micro Art Studio Sebastian Makowski - Gdynia
  • MICROC BOLESŁAW TERESZKIEWICZ - Chmielnik
  • Microelectronics Łukasz Drozd - Iwonicz-Zdrój
  • Micro-Filter S.C. Sł. Mazurkiewicz & L. Lang - Łódź
  • Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu - Wrocław
  • Miejska Galeria Sztuki w Łodzi - Łódź
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie - Gdańsk
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu - Bolesławiec
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płocku - Płock
  • Miejski Zakład Gospodarki Lokalowej - Szklarska Poręba
  • Miejski Zarząd Dróg i Mostów - Bytom
  • Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach - Mysłowice
  • Miejski Zarząd Oświaty - Bielsko-Biała
  • Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Mężczyzn - Toruń
  • MIK-BUD Katarzyna Chomycka - Warszawa
  • MIKEL TRADE Michał Koterba - Bielsko-Biała
  • MIKROKAS Jacek Mazan, Tomasz Jurek, Grzegorz Wójcik - Radom
  • Milton Trustee sp. z o.o. - Łódź
  • Miły Projekt Agnieszka Kwiecińska - Warszawa
  • MINIMAX POLSKA Sp z o.o. - Łomianki
  • MINT GREY Magdalena Zajączkowska - Warszawa
  • Mirage Hobby Adam Zieliński - Warszawa
  • Mirand Sp. z o.o. - Szczecin
  • Mirosław Matusiak - Zduńska Wola
  • Mirosław Szalast - Lubartów
  • Mirosław Żur - Rabka-Zdrój
  • MK-SYSTEM Michał Kiljański - Piaseczno
  • MLM INTERKLUB Gracjan Deresz - Lubań
  • Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Jędruś - Józefów
  • MODA FORTE GRUPA KREATYWNA J. Kłak, I. Kubiak Spółka jawna. - Łódź
  • MODA-CLUB Zofia Kużdowicz - Poznań
  • Module Bławat Konrad - Kraków
  • Mokate S.A. - Ustroń
  • MOKATE Sp. z o.o. - Żory
  • Molenda Systemy Bezpieczeństwa Molenda Grzegorz - Piaseczno
  • Mondi BZWP Sp. z o.o. - Bystrzyca Kłodzka
  • Mondi Corrugated Swiecie Sp. z o.o. - Swiecie
  • Mondi Packaging Warszawa Sp. z o.o. - Mszczonów
  • Mönig Polska Sp. z o.o. - Konin
  • Monika Munoz Wasztyl - Kraków
  • MONIKA SAMMLER - Poznań
  • Monika Sp. z o.o. - Radomsko
  • Mood Polska Sp. z o.o. - Warszawa
  • MORENA Sp. z o.o. - Sulejówek
  • MOR-MECH MECHANIKA MASZYN ROLNICZYCH - Nasielsk
  • Morpol S.A. Oddział Duninowo - Ustka
  • MORUZZI SP.ZOO - PLEWISKA
  • Mostmarpal Sp. z o.o. - Pietrzykowice
  • MOTA-ENGIL POLSKA S.A. - Kraków
  • Moto Center Ewa Pancerz - Jaworzno
  • MOTO-DAR Sprzedaż Motocykli, Skuterów, Quadów i Akcesoriów Leokadia Dziembek - Blachownia
  • MOTO-PARTNER Jacek Spinda - Tarnów
  • MP Cargo Michael Pudelski - Szczecin
  • MS Accounting Sp. z o.o. Sp. kom. - M. Poznań
  • MT INOX Sp. z o.o. - Ostrowiec Św.
  • Muehlhan Polska Sp. z o.o. - Szczecin
  • Muller Jelcz-Laskowice Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice
  • MULLER Polska Sp. z o.o. - Piekary Śląskie
  • MULTILEVEL Krzysztof Grzybek - Poznań
  • MULTISERVIS Marek Ligęza - Tomaszów Lubelski
  • MULTI-SERWIS Piotr Biniek - Sosnowiec
  • Multistone Sp. z o.o. - Jasienica Rosielna 330
  • MURATOR S.A. - Warszawa
  • MUW Wojciech Zembrzuski - Warszawa
  • Muzeum Górnośląskie - Bytom
  • Muzeum Historii Polski - Warszawa
  • Muzeum im.Jacka Malczewskiego - Radom
  • Muzeum Miasta Jaworzna - Jaworzno
  • Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przem.Rolno-Spożywczego - Szreniawa
  • MW EuroHandel - S`Gravenhage
  • Nadleśnictwo Świętoszów - Świętoszów
  • Nadwiślański Holding Inwestycyjny Sp. z o.o. - Wojkowice Kościelne
  • Najlepszefoto.pl - Świlcza
  • Nakamura Malwina Stanik - Żory
  • Nancy Wągiel Kinga - Kęty
  • NANOSENS Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne
  • Naprawa Sprzętu AGD-J.Kujawska - Jonkowo
  • NATZKE Romuald Natzke - Gdynia
  • NAUKA 3D Olena Zaradna - Przeźmierowo
  • Navikon Engineering Sp. z o.o. - Świnoujście
  • Navikon SRY Sp. z o.o. - Świnoujście
  • NAWARA Serwis S.C. Marzena i Rafał Nawara - Bolesławiec
  • NC Koperty Sp. z o.o. - Gołdap
  • NEON EFEKT ŚWIETLNE URZĄDZENIA REKLAMOWE - WOŁOMIN
  • Nettelekom GK Sp. z o.o. - Kielce
  • NETTON Monika Piętka - Celestynów
  • New Pattern Sp z o.o. S.K.A. - Wysoka Głogowska
  • NG SYSTEM Krystyna Rozmus - Bujaków
  • NICEBUD Przedsiębiorstwo Budowlane Piotr Krzyżanowski - Świdnica
  • NICOLE PASCO INTERIOR DESIGN MACIEJ PASKO - DUCHNÓW
  • Niepubliczne Przedszkole im.L.Krzemienieckiej - Poznań
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art-Medicina Sp. z o.o. - Kraków
  • Nina Basco Olga Świechowicz - Warszawa
  • NIRO Sp. z o.o. - Lubin
  • No Pain No Gain Nutrition - Dublin 24
  • Nobla s.c Paweł Klawiński, Waldemar Klawiński - Malbork
  • NOF CENTRUM9 - BIELSKO-BIAŁA
  • NOTEBOOKI Dariusz Kuźniewski - Poznań
  • NOVATOR WITOLD DOBRZAŃSKI - GLIWICE
  • Novento Sp. z o.o. Sp. K - Poznań
  • Novum Management Sp. z o.o. S.K.A. - Kalisz
  • NOWAKOWSKI PAWEŁ - Radom
  • Nowy Styl Sp. z o.o. - Krosno
  • NOWY STYL ŻYCIA KAZIMIERA ADAMSKA - POZNAŃ
  • Number One Colklar Saffet - Warszawa
  • NUOVA ITALIA Sp. z o.o. - Swarzędz
  • NZOZ Elektoralna Dental Clinic Dżulietta Kiworkowa - Warszawa
  • NZOZ Elmed - Środa Śląska
  • NZOZ Nature and Medicine Piotr Buchała - Kraków
  • NZOZ SPS Dentist - Kraków
  • OBI COMPLEX Rafał Zgoda - Żory
  • Ochrona Osób i Mienia KOMANDOS Jerzy Jodłowski - Słubice
  • OCM LOGISTIC Sp. z o.o. - Chełm
  • Oczyszczalnia Ścieków „WARTA” S.A. - Częstochowa
  • Oddział Międzyuczelniany PTTK w Warszawie - Warszawa
  • Odlewnia KOWALA Adam Kowala i Arkadiusz Kowala S.C. - Ustroń
  • Odlewnia Metali Baworowo Spółka Akcyjna - Leśna
  • Odlewnia Metali Kolorowych KOWALA Sp.J. - Ustroń
  • Odzież Dziecięca KIKI-KIDS Beata Nowicka - Świecie
  • Oficynka Jolanta Pawlik-Świetlikowska - Gdańsk
  • Ogólnopolskie Chrześcijańskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom im.Braci Morawskich - Nowa Sól
  • OGRODY ZIMOWE Załanowski Henryk - Żmigród
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska - Końskie
  • OLBUD Jerzy Olchawski - Korzenna
  • omega dck - son en breugel
  • OMEGA LOGISTICS. S. C GWIAZDA MAREK, STAŃCZAK TOMASZ - Kwidzyń
  • OMEGA OCHRONA Sp. z o.o. - Warszawa
  • OMEGA Spółka Jawna A. Krysiak, J. Witosz - Rybnik
  • Omex Construction Sp. z o.o. - Warszawa
  • OMF Sp. z o. o. - Będzin
  • Omni3D sp. z o.o. - Poznań
  • ONKOMED SP. Z.O.O - Warszawa
  • ONPLAST Onderka i Wspólnicy Sp.J. - Luboń
  • OPAKOWANIA-BB Spółka z o.o. - MAZAŃCOWICE
  • OPONAR Piotr Biały - Wrocław
  • Optimax sp. z o.o. - Legionowo
  • OPTIMEX Tadeusz Wrzos - Warszawa
  • OPTIMUM AWU Sp. z o.o. - WARSZAWA
  • ORBIPOL Mariusz Dziubiński - Warszawa
  • Ordipol sp. z o. o. - Bielany Wrocławskie
  • OREA Sp. z o.o. - Gdynia
  • ORGANIC PROJECT SP. Z O.O. - GDYNIA
  • Ornet Sp. z o.o. - Leszno
  • Orte Polska sp. z o.o. - Pruszków
  • Oskar Dorota Wasilewicz - Grodzisk Mazowiecki
  • Osrodek Wczasowy AS - Świnoujście
  • OSTROVIA spj. M.Trwoga, M.Trwoga - Szudziałowo
  • Ostróda Recycling Edyta Jaskółowska - Ostróda
  • OŚRODEK LECZNICZO - REHABILITACYJNT DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO I UMYSŁOWO IM. JANA PAWŁA II - RYBNIK
  • Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o.o. - Lublin
  • Ośrodek Pomocy Społecznej - Szczebrzeszyn
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy - Warszawa
  • Ośrodek Rehabilitacji i Wypoczynku Perła Sp. z o.o. w Tleniu - Tleń
  • Ośrodek Szkoleniowy Haliny Golińskiej - Maciej Bęcek - Strzelin
  • Ośrodek Tenisa 48 Tenistal Andrzej Dudek - Gdańsk
  • Ośrodek Turystyczny Kukle Zygmunt Modzelewski - Giby
  • Ośrodek Wypoczynkowy MERKURY Wiesław Żelek - Mrzeżyno
  • OTIS Protetyka Słuchu J. J. Ziółek Sp. J. - Szczecin
  • OUTSOURCING GROUP - ROBERT WARZECHA - TWORÓG
  • P T H Marcos Sławomir Wrona - Radzymin
  • P&J Janusz Chowaniec - Gdynia
  • P. P. H. U. BOR-POL MARIUSZ BORKOWSKI - GLIWICE
  • P.B.U. Albud Adaszewski Leszek - Będzin
  • P.B.U. Dom-Bud Łucja Udziela - Szczecin
  • P.D.MOTOR&SPORT S.C. - JABŁONNA
  • P.G.P.U.i H. SAKOP Sp. z o.o. - Bytom
  • P.H. Click Import-Export Sławomir Jóźwiak - Wrocław
  • P.H. DANUTA NOWAKOWSKA - GDYNIA
  • P.H. Di Lusso Iwona Bochnia - Chrzanów
  • P.H. Dorado Rafał Kochański - Gdańsk
  • P.H. DRAGON Jan Nawrot - Sianów
  • P.H. Fala Piotr Owczarz - Tarnowo Podgórne
  • P.H. MATEX Sobierajewicz Maciej - Chałupki
  • P.H.B.ArispolS.Charęża N.Górnowicz-Charęża Sp.J - Świątniki Górne
  • P.H.Tęcza Materiały Budowlane i Chemiczne Lucyna Chmielecka - Pieńsk
  • P.H.U ''Centrum-krak Jarosław Goraj - Kraków
  • P.H.U ALPOL Mirosław Prądzyński - Łask
  • P.H.U Fatima M.Dyl & E.Dyl sp.j. - Siedlce
  • P.H.U G.Perz Z.Perz - Wola Kopcowa
  • P.H.U Global-Tech Renata Nowak-Mucha - Dąbrowa Górnicza
  • P.H.U KATRONIX Kazimiera Pączka - Białe Błota , Przyłęki
  • P.H.U KRZYSZTOF FILIPIAK - INOWROCLAW
  • P.H.U. AMPLER Damian Bierski - Bielsko-Biała
  • P.H.U. A-Z NESZCZYŃSKI MICHAŁ - Zawiercie
  • P.H.U. Bezpieczeństwo i Praca Przemysław Góźdź - Starachowice
  • P.H.U. BODEK Bogusław Świtek - Tarnów
  • P.H.U. Centrum-Krak Jarosław Goraj - Kraków
  • P.H.U. E.M. JASNOSZ - LEGIONOWO
  • P.H.U. Espresso Service Piotr Gawryś - Warszawa
  • P.H.U. Grażyna Eyzop - Iłowa
  • P.H.U. JANZEN Jan Grębowiec - Żary
  • P.H.U. K&M Kamila Czapracka - Gorzów Wlkp
  • P.H.U. KORONA Import-Eksport, Janusz Król - Wołów
  • P.H.U. KUSZÓWKA Małgorzata Kusz - Młodzieszyn
  • P.H.U. Migra Michał Grycz - Wołów
  • P.H.U. MIKIEWICZ Łukasz Mikiewicz - Wrocław
  • P.H.U. PAULA-MARZENA - KRAKÓW
  • P.H.U. SKUP Barbara Sekuter - Biała Rawska
  • P.H.U. VIKA - WARSZAWA
  • P.H.U. ZAKŁAD KRAWIECKI JULIA CZESŁAWA KOŁAKOWSKA - DOBRE MIASTO
  • P.H.U. ZBYCH ZBIGNIEW ZBIJOWSKI - RYBARZOWICE
  • P.H.U. Zeterek Zbigniew Rydzewski - Jaworowa
  • P.H.U.CZYŚCIOCH MIROSŁAWA DREWS - TCZEW
  • P.H.U.P AUTO-REGE JOANNA CISZKA - Kożuchów
  • P.H.U.P. Art-Bud Władysław Jędruszek - Żarki
  • P.H.U.P. JANIK - Łambinowice
  • P.H.U.P. LIPEN S.C. - Wojkowice
  • P.H.U.PIOTR BEKER ''FAKTORIA'' - BRZEZIA-ŁAKA
  • P.H.U.TRUCK I.R.SYKUTERA - ŚWIECIE
  • P.HJURA s.c L.M Politańscy - Częstochowa
  • P.H-U POZYTYW Krzysztof Tracz - Santok
  • P.I.W. CAMCO Sp. z o.o. - Warszawa
  • P.P.H. ELTIN S.C. Z.Waszczuk, M.Leszczyk - Szczecin
  • P.P.H. MJS Technika Michał Starzonek - Wronki
  • P.P.H. STROBOS - Trzebinia
  • P.P.H.U ,, SKALEC ,, SKALEC JOZEF - KONIECPOL
  • P.P.H.U DAR-KLIMA Dariusz Zowczak - Kłoczew
  • P.P.H.U DRUK-ALLEGRO s.c Marek Mszyca & Grzegorz Florjański - Kamyk
  • P.P.H.U IMPORT-EXPORT Mat-Pol Miller Bogdan - Sulejów
  • P.P.H.U. AGMI - Łódź
  • P.P.H.U. ALMET JAROSŁAW ŁYKO - Częstochowa
  • P.P.H.U. ARKO MAREK DOMAŃSKI - SKARŻYSKO-KAMIENNA
  • P.P.H.U. Auto Naprawa Jerzy Kobiałka - Kazimierz - Dolny Bochotnica
  • P.P.H.U. Bio-Pal - Gołuchów
  • P.P.H.U. Bochemia Grzegorz Bąba - Radom
  • P.P.H.U. CAR-MAX GRZEGORZ BIAŁOUS - Jadów
  • P.P.H.U. DOMEX EDMUND ZAPALSKI - Chorzów
  • P.P.H.U. DROP Paweł Drop - Stare Czarnowo
  • P.P.H.U. ENERGY Szymon Nowakowski - Września
  • P.P.H.U. Golbalux Sp. z o.o. - Wiazownica
  • P.P.H.U. INWO Włodzimierz Steczko - Krzeszów
  • P.P.H.U. JODMET Bogdan Jodłowski - Łódź
  • P.P.H.U. Komp-tel Krzysztof Kozik - Janów
  • P.P.H.U. KUMAK Jakub Tyc - Czaniec
  • P.P.H.U. Master Łukasz Mularczyk - Skała
  • P.P.H.U. MiK JADERKO KRZYSZTOF - PŁOCK
  • P.P.H.U. NOMAG - Jerzy Nowak - Katowice
  • P.P.H.U. Piechur Bis - Żelechów
  • P.P.H.U. Piotr Jędryszek - Radomsko
  • P.P.H.U. PLAST-MAR Marek Margielewski - INOWROCŁAW
  • P.P.H.U. PROEKO-SERWIS Bartosz Strzelczak - Poznań
  • P.P.H.U. Reklama Kamyk S.C. Marek Mszyca, Małgorzata Lotkowska - Kamyk
  • P.P.H.U. TURBO Klaudia Potępa - Oleśnica
  • P.P.H.U. UCHACZ SPÓŁKA JAWNA - DOBRA
  • P.P.H.U.JUR-POL S.C.ANNA, DARIUSZ JURKOWSCY - Janowiec Wlkp.
  • P.P.H.U.MASPOL-B.Szcząchor - BIŁGORAJ
  • P.P.H.U.SIATKOLAND Jolanta Krupińska - Luboń
  • P.P.H.U.TAGO Tadeusz Grzegorski - Koźmin Wlkp.
  • P.P.H.U.W. Sagitta - Wąbrzeźno
  • P.P.U. PREF-REM SPÓŁKA Z O.O. - Knurów
  • P.P.U. SUKURS Sp.z o.o. - Wrocław
  • P.P.U.H FIRMA PATMAR , SYLWIA ROSA - Bolesławiec
  • P.P.U.H. Marek Brzeziński - Wągrowiec
  • P.P.U.H. PRZEMKO SZYMAŃSKI PRZEMYSŁAW - KAMYK
  • P.P.U.H. WIT-POL PAWEŁ WITOS - BOBREK
  • P.P.U.HPROMOTOR Teresa Szybist Tomasz Szybist - Łańcut
  • P.P.W Koltech Sp. z o.o. - Racibórz
  • P.R. EUROFORTUNA Sp. z o.o. - Bydgoszcz
  • P.R.I.I SKAWEX - Jaworzno
  • P.R.S. KANIA Sp. z o.o. - Częstochowa
  • P.T.U.H IMAGO - Bognor Regis
  • P.U.H. GRAFIX KRZYSZTOF ŁUKASZEWSKI - BIAŁYSTOK
  • P.U.H. IRENA Irena Dudzik - Opole
  • P.U.H. MARKEL Krzysztof Jaszewski - Piaseczno
  • P.U.H. MOTO-EURO Hydraulika Siłowa - Ciecierzyn
  • P.U.H. SIGNAL - Ostrowiec Świętokrzyski
  • P.U.H.P. ABA EXPORT-IMPORT KOŁODZIEJ HENRYKA - SKOŁYSZYN
  • P.U.H.P. TURIMEX Sp. z o.o. - Miedziana Góra
  • P.U.P.H POL-INOX Wiesław Kubik - Dębno
  • P.W ''DAKMET'M.J.M Dzik Sp. Jawna - Wolanów
  • P.W. BIOSERWIS Sp. z o.o. - Łódź
  • P.W. FIREX Anna Małgorzata Ołówek - Chełm
  • P.W. FORREITER LUCYNA FORREITER - Bojszowy
  • P.W. ILMEX - Jelenia Góra
  • P.W. Inter-Plast Andrzej Bodziachowski - Częstochowa
  • P.W. ITER Zbigniew Dyderski - Masłowice
  • P.W. IZO-METAL SZYDŁO - BOLESŁAWICE
  • P.W. MALCON GRZEGORZ BĘBEN - KIELCE
  • P.W. ONE Marcin Bebłociński - Częstochowa
  • p.w. Piekarnia Bądkowo Jarosław Szczupakowski - Bądkowo
  • P.W. PROFILEX' - Bralin
  • P.W. Topek Tomasz Zdrójkowski - Lublin
  • P.W.INFACT-A.KONOPSKI - REDZINY
  • P.W.INTER-KOMTRANS sylwester Komisarek - Deszczno
  • P.W.NESTOR - Gronowo Górne
  • P.W.''Partner - Krotoszyn
  • Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. - Pabianice
  • PABO Paweł Boniecki - Warszawa
  • PACKSERVICE LTD - ŁASK
  • PACO CASES SP. JAWNA ANDRZEJ PACZKOWSKI, PIOTR PACZKOWSKI - PUSZCZYKOWO
  • PAMAPOL S.A. - Rusiec
  • Pan Warzywko Maciej Majda - Marki
  • Panel-Styl sp. j. Kalinowski, Mucha - Białystok
  • PANTONER - Błonie
  • Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy - Kielce
  • Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna - Łódź
  • Państwowe Muzeum na Majdanku - Lublin
  • Parati Sp. z o.o. - Gdańsk
  • Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej - Warszawa
  • Paroc Trzemeszno Sp. z o.o. - Trzemeszno
  • PARTNER BRTMiRD Robert Kaczmarek - Jelenia Góra
  • PASKOM Piotr Sukiennicki - Komorów
  • PATER FIRMA A.E DANILUK - SIEMIATYCZE STACJA
  • PATIO Małgorzata Kryńska - SIEDLCE
  • Patryk Lis - Sosnowiec
  • PATRYK MAZEK AZETOKNA - Cadca
  • PAWEL KOS - MARIGLIANO
  • Paweł Bąk - grodzisk Wlkp
  • Paweł Garczarek - Wronki
  • Paweł Hetman - Kraków
  • Paweł Kotula - Przemyśl
  • Paweł Mach - Ustrzyki Dolne
  • Paweł Ziębicki - Płock
  • PAWEX - tuczapy 30
  • PAWLUB Paulina Pietrzak - Ozorków
  • PB Bogusławp Puchalik - Bielsko-Biała
  • PBM SATURN Sp z o. o. - Gdańsk
  • Pc Komp Pogotowie Komputerowe Łukasz Hartwich - Gniezno
  • PC KOMP Pogotowie Komputerowe Teresa Parulska - Gniezno
  • PC-COMP Krzysztof Grubizna - Ziębice
  • PDAserwis s.c Adam Kasprzyk, Marcin Baluta - Płońsk
  • PE-GAZ D. Figas i Wspólnik Sp. J. - Kołobrzeg
  • Pegazus Sp. z o.o. - Szczecin
  • PEKAO Bank Hipoteczny SA - Warszawa
  • PELO-SERWIS Piotr Peljak - Zduńska Wola
  • Pentapro Service S.C. - Wrocław
  • PER-EKO Sp. z o.o. - Strachowice
  • Perfekt Dach Marek Kubiak - Skierniewice
  • Perfekt Krzysztof Banach - Szczecin
  • PERFJUMS - Pabianice
  • PERFORMA s.c. Bogdan Maliszewski i Paweł Zygmunt Piotrowski - Augustów
  • PERITUS - ŁODŹ
  • Perros Michał Czuba - Kraków
  • Petermix s.c. Tworzywa Sztuczne Piotr Kamizelich, Janusz Kamizelich - Oleśnica
  • Petrolchem Trading Sp. z o.o. - Lubicz
  • PETRO-TANK Spółka Jawna Czajczyńscy - Nowe Skalmierzyce
  • PFI Sp. z o.o. - Knurów
  • PGS Sp. z o.o. - Warszawa
  • PHPU VERMET Krzysztof Lonczak - Wadowice Górne
  • PHU - SEMIKAR Michał Seweryn - Warszawa
  • PHU ARMA Urszula Jończyk - Warszawa
  • PHU BIURO RACHUNKOWE IRA IRENA ALEKSANDROWICZ - KRAKÓW
  • PHU CARINA Adam Andryjenko - Tczew
  • PHU Cembud Wojciech Płaczek - Dabrowa Górnicza
  • PHU Contakt Andrzej Borkowski - Obrzycko
  • PHU DOMI Anna Kalińska - Gdańsk
  • PHU Draco Marcin Słupski - Zalasewo
  • PHU Felixcom Krzysztof Feliksik - Bytom
  • PHU Fondo Piotr Tomaka - Trzciana
  • PHU GLOPEX Ireneusz Dobrzyński - Sulechów
  • PHU INKO2001 S.J. K.Łukasik, K.Kaczor,J.Majewski - Nowy Sącz
  • PHU JAWAL SPÓŁKA JAWNA WALIGÓRA JAN I ELŻBIETA - Morawica
  • PHU KARMON Karol Tarnawczyk - Ujazd
  • PHU KKTECH Agnieszka Nowak - Krobia
  • PHU KRAKSPORT SPÓŁKA JAWNA - Kraków
  • PHU MAT-MAR Capińska Małgorzata - Rzeszów
  • PHU MONSTER Zbyszko Prętkowski - Grzybowo
  • PHU Ossmet Jerzy Ossowski - Kobylnica
  • PHU Rang-systemy sc - Katowice
  • PHU Ryszard Wardyn - Czerwieńsk/koło Zielonej Góry
  • PHU SIGMA - Lubin
  • PHU Świat Mody Aneta Helwich - Piła
  • PHU Whisky Robert Kalisz - Gdańsk
  • PHU WOD-KAN - Ełk
  • PHU,,Perfect,,Magiczna Spiżarnia - Świnoujście
  • phujgs jerzy sip - miodnica
  • Piano Gruppe Adam Żmurkiewicz - Kalisz
  • Piekarnia J.B. Buczek sp. jawna - Kraków
  • Piekarnia ŚWIT Smoter Robert - Jasienica Dolna
  • Pieroth Polska Sp.z o.o. - Poznań
  • Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o. - Warszawa
  • Piksel Michał Ksel - Kielce
  • Pioterm Nowoczesne Instalacje - Łapczyca
  • Piotr Gera - Radzymin
  • Piotr Hadryś Firma Handlowo Usługowa - Ruda Śląska
  • Piotr Litge - Gliwice
  • Piotr Maćkowski - Wrocław
  • Piotr Mitura - Warszawa
  • Piotr Mówiński Black Pepper - Działdowo
  • Piotr Radomski - Piastów
  • Piotr Zamolski - Zelów
  • Piotrex Sklep Spożywczy - Łódź
  • PIWP INDRO Sp. z o.o. - Ostrowiec Św.
  • pizzeria planeta iwonakucharska - gdańsk
  • PKS Gostynin Sp. z o.o. - Gostynin
  • PLANET GRAF S.C. RAFAŁ RĄCZKA - Mielec
  • PLASTI-KA s.c. M.Kaciuba, T.Kaciuba, A.Kaciuba-Świerczyńska - Kraków
  • PLUMBER Jerzy Litewnicki - Warszawa
  • Plusen ltd. - Nottingham
  • PNB Consulting Piotr Suwała - Piekoszów
  • POFRABAT Spółka . z o.o. - Warszawa
  • Polbook North Maria Ciesla - Stainforth
  • POLBRAM Steel Group Michał Makowski - Warszawa
  • POLDEL Sp. z o.o - Kraków
  • Polesie Marina Szpotowicz - Warszawa
  • POLFARMA INVEST - Poznań
  • pol-glass sp.j. - Dobra, Wołczkowo
  • POLIMAT s.c. Adam Pawlik, Sławomir Porębski - Bielsko Biała
  • Polimport sp. z o.o. - Warszawa
  • Politechnika Gdańska Centrum Informatyczne TASK - Gdańsk - Wrzeszcz
  • Politechnika Wrocławska Instytut Telekomunikacji, Teleinformatyki i Akustyki - Wrocław
  • POLMECANIC Sp. z o.o. - Wieluń
  • POL-MET P.H. Dariusz Kaczmarkiewicz - Kaźmierz
  • PolMind Sp. z o.o. - Katowice
  • POL-MOT AUTO S. A. ODDZIAŁ FIAT W WARSZAWIE UL. FELIŃSKIEGO 2 01-513 WARSZAWA - WARSZAWA
  • Polpoultry Sp. z o.o. - Staszów
  • POL-RE-KON Piotr Kuczyński - Warszawa
  • POLSANDERS SPÓŁKA Z O.O. - PRUSZCZ-GDAŃSKI
  • POLSET MEBLE Sp. z o.o. spółka komandytowa - Zielona Góra
  • Polska Akademia Nauk - Warszawa
  • Polski Asfalt Produkt Sp. z o.o. - Ostrołęka
  • POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ - Świdnica
  • Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Okregowy - Bielsko-Biała
  • POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ Zarząd Okręgowy - Łódź
  • Polski Związek Żeglarski - Warszawa
  • Polskie Liny Sp. z o.o. - Katowice
  • Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A. - Warszawa
  • POLSKIE SIECI RADIOWE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - Poznań
  • Polskie Technologie Internetowe Sp. z o.o. - Sopot
  • Polskie Towarzystwo Samochodowe Sp. z o.o. - Głubczyce
  • POL-SOFT Sp. z o.o. - Złotów
  • Pomorzanin Sp. z o. o. - Gdańsk
  • PONAR Silesia S.A. - Łaziska Górne
  • POROLET PIOTR POTOCKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY - BANINO
  • POŚREDNICTWO FINANSOWE TOMASZ ŁAPIŃSKI - Łapy
  • Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Agata Bartnik - Borne Sulinowo
  • Power Boats Poland Sp. z o.o. - Nieporęt
  • Powiat Szamotulski - Szamotuły
  • Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Przemyślu - Przemyśl
  • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej - Sucha Beskidzka
  • powiatowe Centrum edukacji Zawodowej - Września
  • Powiatowe Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze w Grojcu - Grojec
  • Powiatowy Inspektorat Weterynarii - Augustów
  • Powiatowy Inspektorat Weterynarii - Chodzież
  • Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Suwałkach - Suwałki
  • POWIATOWY URZĄD PRACY - Kętrzyn
  • Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie - Koszalin
  • POWIATOWY ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ - BRODY
  • Powiatowy Zarząd Dróg w Pile - Piła
  • POWIATOWY ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH - PACZKÓW
  • PPH Anatol Wisława Skrzypek - Konopiska
  • PPH BOMAX Krzysztof Kraska - Sochaczew
  • PPH BRATEX Sławomir Bryła - Łowicz
  • PPH DREW-MONT RAFAŁ I BARBARA SULKOWSCY SPÓŁKA JAWNA - OSIE
  • PPH FIDES SP. JAWNA P.SZRAMOWSKI, E.MISZEWSKI - DZIERZGOŃ
  • PPH HENKO Henryk Kowalczyk - Dobryszyce
  • PPH HETMAN - Warszawa
  • PPH KLIMEKO BOGUSŁAW KLIMCZAK - ZDUŃSKA WOLA
  • PPH SC BASARA - MIELEC
  • PPH TEKTOR s.c. - Łubianka
  • PPH-MAN-HENRYKA NIZIOŁEK - Kwidzyn
  • PPHU OLIKAR Robert Biegała - Piotrków Trybunalski
  • PPHU ARTSTAL s.c. Andrzej Regliński & Piotr Regliński - Somonino
  • PPHU Bies sc Beata Kus ,Dariusz Ubda - Debowiec
  • PPHU CO-PLAST Michał Ziemnik - Jasienica Dolna
  • PPHU Eko-Jar sp. z o. o. - Stary Targ
  • PPHU ELEGANT Marek Kapuściński - Tuszyn
  • PPHU EUROECOTEX - Chełmża
  • PPHU Fenix SC Felisiak W. Marciniak P. - Praszka
  • PPHU Gracja - Łódź
  • PPHU H&P Piotr Hrynus - Rzeszów
  • PPHU HYDROTAST Tadeusz Błeszyński Andrzej Stora - Mysłowice
  • PPHU INFOR-MAT - Chełmek
  • PPHU Kawiks Sp. J - Widawa
  • PPHU Lechy Iwona Grygier - Zwolinska - Trzemeszno
  • PPHU MAKO MALGORZATA KOCIK - CHEŁMNO
  • PPHU MARKO - Władysławów
  • PPHU MAWO CORES - SKARBIMIERZ OSIEDLE
  • PPHU OWCZAREK - Oborniki Śląskie
  • PPHU PAINPOL - Dębica
  • PPHU PAŁUCKA Joanna Pałucka - Fabianki
  • PPHU PMT PIOTR TOCHMAN - Skarżysko-Kamienna
  • PPHU REBLE TOMASZ GŁUSZAK - WARSZAWA
  • PPHU ROMAX ROMAN BIŃKOWSKI - ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
  • PPHU ROWITEX Sp. z o.o. - Poznań
  • PPHU TARTAK Aneta Garczyńska - Lutomiersk
  • PPHU TORNADO - Częstochowa
  • PPHU WOJTOWICZ Wojtowicz Andrzej - Lubawa
  • PPHU Wolltexpol Andrzej Sieradzki - Barcin
  • PPHUPETRO-MEBLE PAWEŁ TROSKA - Bralin
  • PPRiH ROLHAN Sp. z o.o. - Dolice
  • PPT TASKOPROJEKT Sp. z o.o. - Poznań
  • PPUH DA-WI BARBARA SKOWRON - KIELCE
  • PPUH DREWNOKOR - Warszawa
  • PPUH Eko-Instal Tadeusz Drab - Osiecznica
  • PPUH HEWMET Grzegorz Szymański - Krosno Odrzańskie
  • PPUH OLEX Aleksander Kania - Żywiec
  • PPUH OLIMPIA - Częstochowa
  • PPUH PLASTJAN PIOTR DZIELSKI & JAN WEISBRÓT SPÓŁKA JAWNA - CHEŁMŻA
  • PPUH SKOK Stanisław Skok - Pełczyce
  • PPUH TRANS-LECH Leszek Krzelowski - Krzycko Wielkie
  • PPUH UNIMET Tadeusz Kawka - Mielec
  • Pracownia Artystyczna Góraleks-D Danuta Góral - Grebów
  • Pracownia Grawerska Jacek Cieplucha - Łódź
  • Pracownia Velin Anna Milcarek - Toruń
  • Pralmag - Serwis Andrzej Ceglarski - Katowice
  • PRECJOZA Monika Lech-Klimek - Tarnobrzeg
  • Precyzja Sławomir Zielonka - Rumia
  • Prem S.C. Magdalena Myszyńska, Janina Myszka - Tarnobrzeg
  • Present-Service Sp. zo.o. Sp. k. - Luboń
  • PRESSKAN POLSKA Sp. z o.o. - Błonie
  • Prestige-Cezary Krzyżanowski - Warszawa
  • PROART Firma Prywatna - Gdynia
  • PRO-BUD DANUTA DOLACKA - Poznań
  • PRO-BUD Rafał Janusz - Warszawa
  • PROCOGAZ HVAC Sp. z o. o. - Poraj
  • Produkcja Handel Usługi Barbara Konopka - Kraków
  • PRODUKCJA OGRODNICZA MIECZYSŁAW GNIOT - Dobra Szczecińska
  • Produkcja Wyrobów Betonowych AWBUD S. A. - Fugasówka
  • Proelement Marek Dąbrowski - Pułtusk
  • Profectus Sp. Z o.o. - Niezdrowice
  • Proficool FANS Sp. z o.o. - Katowice
  • Profil Władysław Budek - Skawina
  • Profilaktyczny Dom Zdrowia - Jurata
  • PROFINA ZBIGNIEW KNAPIK - SKAWINA
  • Profit Group Sp. z o.o. - Warszawa
  • PROFIT S.C. M.KLIMEK, R. KULCZYK - CHRZANÓW
  • progres cnc s.c. marcin łach robert łach - pięczkowo
  • Progress Holding Sp. z o. o. - Warszawa
  • PROHIL Lidia Hildebrandt - Poznań
  • PRO-IN-TECH DOROTA LUBAS - RZESZÓW
  • Pro-Joker Karolina Gregorczyk - legionowo
  • PROKSTAL Sp. z o.o. - Działoszyn
  • PRO-LOGIS s.c. Robert Bartold, Jan Bartold - Warszawa
  • Promis Elżbieta Pawlak - Bydgoszcz
  • Promot Zakłady Metalowe Sp. z o. o. - Cieszyn
  • Pronaw sp. z o.o. - Gdańsk
  • 'PRONET' INTERNET BEZPRZEWODOWY I FOTO-VIDEO - Adam Świech - Przedbórz
  • ProRacing X - Legnica
  • PROSPERITA Dorota Liberadzka - Pszczółki
  • PRO-TON Wojciech Wójtowicz - Ostaszewo
  • PRO-WELLNESS JURCZYK,ABU EL ELLA,CYRAN,SZPAK S.J - katowice
  • Proxi-mus sc Teresa, Janusz Pawlina - Warszawa
  • PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO AMIS - LEONCIN
  • Przedsiebiorstwo Budowlane Domix - Lipusz
  • Przedsiebiorstwo Produkcyjno - Handlowe ROLMAS sp. z o.o. - Sztum
  • Przedsiebiorstwo Usługowe FACHDAR Dariusz Kotlarski - Wolsztyn
  • PRZEDSIĘBIORSTWO - HANDLOWO - USŁUGOWO - PRODUKCYJNE ROLMASZ SP Z O.O. - SŁUPSK
  • Przedsiębiorstwo AURORA Danuta Dobosz-Hawryluk - Przemyśl
  • Przedsiębiorstwo Automatyzacji i Pomiarów SENSOR-ACM - Zalesie Golczowskie 32-310 Klucze
  • Przedsiębiorstwo Budowlane BUDO-MONT s.c. - Przemyśl
  • Przedsiębiorstwo Budowlane EXBAU Sp. z o.o. - Olsztyn
  • Przedsiębiorstwo Budowlane KDS Sp. z o.o. - Stary Sącz
  • Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Monolit Sp. z o.o. - Warszawa
  • Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowe KAMBUD - Nowa Sól
  • Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe SCANBET sp.z o.o. - Chociwel
  • Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Spółdzielnia ZIB - Biała Podlaska
  • PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO ANDRZEJ SOBOLEWSKI - WĘGORZEWO
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE DOMEL IWONA KUPCZAK - CZĘSTOCHOWA
  • Przedsiębiorstwo Handlowe Elinek - Leoncin
  • Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowo BYCHOWO Witold Zgubiński - Lublin
  • Przedsiębiorstwo Handlowe VERNON Jerzy Stanisz - Czarnków
  • Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe TRADE - MET Damian Juda - Tczew
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Eugniusz Michalik - Jarosław
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ALEXANDER - Strzelce Opolskie
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe CERANTI Sp. z o.o. - Orzesze
  • Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Karol Zamelczyk - Kościan
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Szkoleniowe ROOT - Kraków
  • Przedsiębiorstwo Instalacyjne E.Jankowiak W.Tomczak s.j. - Bydgoszcz
  • Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. - Czechowice - Dziedzice
  • Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Projektowe INSTAl Krzysztof Dmoch - Kołobrzeg
  • Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane EKOBUD Sp. z o.o. - Katowice
  • Przedsiębiorstwo Lemal Sp.z o.o. - Bydgoszcz
  • Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane SIBUD Włodzimierz Sikorski - Jarocin
  • Przedsiębiorstwo okuć meblowych i konstrukcji lekkich Alojzy Nowak - Kępno
  • Przedsiębiorstwo Produkcji Rolniczej w Sahryniu Spółka z o.o. - Turkowice
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Profil Style Sp. z o.o. - Brodnica
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE SOFAS JAN KŁOCZKO - SUWAŁKI
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Akord - Jasło
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe GONGI Maria Dzwonkowska - Toruń
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe JAWAL Sp. z o.o. - Kielce
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO USŁUGOWE MARK-POL PRZEMYSŁAW SOLARZ - MYŚLENICE
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Eleonora Kapusta Export-Import - Bedlno Wieś 25
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ALMAX Marianna Kurowska - Zduńska Wola
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Serwal - Łódź
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-HandloweRol-Sad Sp. z o.o. - Łabiszyn
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usłudowe Dalia Sp. z o.o. - Jaworzno
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stal-Gastro Import-Export Jolanta Domiter - Gdańsk
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe METRAX Sp. z o.o. - Tuczępy
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Agro-Piaski Export-Import Spółka z o.o. w Piaskach Sztumskich - Dzierzgoń
  • Przedsiębiorstwo Prywatne Jumarpol P. Traczewski, M. Kasperek SJ - Gliwice
  • Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane DROBET Agnieszka Kmiecik - Częstochowa
  • Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe FERCO Spółka Jawna - Skawina
  • Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe TASKOMONT-3 Sp. z o.o. - Grudziądz
  • Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych OLEXBUD - Porąbka Iwkowska
  • Przedsiębiorstwo Robót Elewacyjnych i Budowlanych - Wrocław
  • Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych PRInż Cieszyn Sp.z o.o. - Cieszyn
  • Przedsiębiorstwo Robót Wiertniczych i Górniczych w Warszawie S.A. - Warszawa
  • Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowe RAMZY sp. z o.o. - Mikołajki Pomorskie
  • Przedsiębiorstwo Specjalistyczne AJAKS S.A. - Poznań
  • PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO- HANDLOWE WAPNOPOL ADAM NOWAKOWSKI - GLINOJECK
  • Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zalewie Sp. z o.o. - Zalewo
  • Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Handlu FMK Sp. z o.o. - Pińczów
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - PRODUKCYJNE EUROASFALT SP. Z O.O. - OLSZTYN
  • Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Anna Grzywna - Zabrze
  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe DROGPOL Sp. z o.o. - Poraj
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE JERZY STANIEWICZ - SKARBIMIERZ
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RAMBIT 2 s.c. A.Łaciak G.Pałys K.Ślusarczyk - Kraków
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ATELBUD Andrzej Tyma - Bydgoszcz
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GEOBUD Artur Mróz - Zgorzelec
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HET-MARK Spółka z o.o. - Poczesna
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOM-BUD Klaudia Klyta - Psary
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Mikołajczak - Lipno
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIKA Jacek Stasiak - Kutno
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pieprzyk Sp. z o.o. - Rawicz
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotr Nowak - Lwówek Wlkp.
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SAR-POL Sp. z o.o. - Poznań
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SYMBOL Rafał Matczuk - Poznań
  • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp.zo.o. - Olecko
  • Przedsiębiorstwo Wodociągów, Kanalizacji i Ciepłownictwa PEWiK sp. z o.o. - Prabuty
  • Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Karchem - Podgórzyn
  • Przedsiębiostwo Produkcyjno Handlowo Usługowe LAMIN Anna Szelengowska - Bydgoszcz
  • Przedszkole Chatka Puchatka - Konin
  • Przedszkole nr 32 Cisowiaczki - Gdynia
  • Przedszkole NR 34 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu - Zabrze
  • Przedszkole Samorządowe nr 3 Jarzębinka - Rzepin
  • Przychodnia Dla Zwierząt S.C. - Zduńska Wola
  • Przychodnia Weterynaryjna Kanvet Ryszad Kaniewski - Olsztyn
  • PS s.c. Adam Sierzan Tomasz Pasicz - Klembów
  • PSOUU Koło w Opalenicy - Sielinko
  • PTTK Oddział Stołeczny im. A.Janowskiego - Warszawa
  • Publiczne Przedszkole nr 3 z grupą żłobkową Niezapominajka - Świebodzice
  • PUH ELBA-AB SJ. - ELBLĄG
  • PUH LATOCHA Tomasz Latocha - Wielgłowy
  • PUH LUNA BIURO OCHRONY S.C. - SOSNOWIEC
  • PUH M-Bud Ryszard Drabik - Radom
  • PUH RAD-MOT Radosław Rejowski - Jedlińsk
  • PUH UNIREX - TORUŃ
  • Punkt Unasieniania Zwierząt Stanisław Lasota - Lesko
  • PUPH PARAMIX Iwona Fatz - Dobra
  • PW Granlux Restauracja Wiktoria - Piekary Śląskie
  • PW MERTIS KATARZYNA KAŁAMEJKA - INOWROCŁAW 3
  • PW WALDAPOL DARIUSZ WALAWKO - KOPANICA
  • QRIOSITY Bartosz Malinowski - Poznań
  • Quattro Krzysztof Spławski - Słupsk
  • QUMAK S.A. - Warszawa
  • QURIERS Tomasz Gać - Łódź
  • Radiometer Sp. z o.o. Oddział Stargard Szczeciński - Warszawa
  • radioNAV Zbigniew Nowak - Gdańsk
  • Radio-Net Anna Barlak - Łowicz
  • Radosław Ojrzyński Firma Handlowo-Usługowo Maramax R.O. - Nidzica
  • Radosław Sady Game Over - Kraków
  • RAFALSKA MAŁGORZATA SKLEP MIĘSO-WĘDLINY ART.SPOŻYWCZE - JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
  • Rafał Pasieka - Hrubieszów
  • Rafał Szatkowski - Solec Kujawski
  • RAFI-TECH Rafał Leszczyna - Oleśnica
  • RARYTAS Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński
  • Rawex Firma Handlowa Ewa Ratajczak - Gniezno
  • Raz Tools Piotr Trzaskalski - Piła
  • RAZEM s.c. M.P.Makowscy, D.Kucharski - Łódź
  • RCS Elektronik Czesław Szczelina - Żywiec
  • Real SA - Siedlce
  • RECYKL ORGANIZACJA ODZYSKU S.A. - ŚREM
  • Red8 Events Sp.z o.o. - Warszawa
  • redNet Media Sp. zo.o - Warszawa
  • REFRE Agata Hasiak - Warszawa
  • REGENC Regeneracja Części Samochodowych Marcin Niedbała - Wadowice Górne
  • Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu - Toruń
  • Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie - Rzeszów
  • Reklamowy.co Mateusz Woźnica - Tczew
  • Rekma Sp. z o.o. - Brzezie
  • REM-BUD Grzegorz Gawędzki - Krynica Zdrój
  • REMETKOR-BIS Maria Sergiel , Rafał Sergiel Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Spółka Jawna - Sosnowiec
  • REMIX Piotr Zając - Lublin
  • REMODER Sp.z O.O. - Wilków
  • Remondis Sp. z o.o. Oddz. Sosnowiec - Warszawa
  • REMSTAT P.Pochwatka, A.Szcześniak Sp.J. - Gdańsk
  • REMTER Małgorzata Krzywicka - Kętrzyn
  • REMVALDA PL Sp. z o.o. - Białystok 24
  • RenAr Promo AB - Fagersta
  • Rest Sp. z o.o. - Warszawa
  • Restauracja Jacek Wąsik Licencjobiorca McDonalds - Kraków
  • Restauracja Złota Podkowa S.C. Irena Broniecka, Wiktor Rembeza - Przejazdowo k/ Gdańska
  • RETTMAN Sp. z o.o. Sp.K. - Wrocław
  • RIMBUD Sp. z o.o - Grybów
  • RJK-Radiotechnika Paweł Szmyd - Ostrowiec Świętokrzyski
  • RKW-GROUP S.C. - KRĘPNA
  • Robert Frątczak - Wronki
  • Robert Gajewczyk - Toruń
  • Robltd Robert Łypik - kraków
  • ROB-MET Z.U.H. Robert Kozłowski - Wałcz
  • Roboty Przemysłowe Sp. z o. o. - Kraków
  • ROB-SYSTEM Robert Misiewicz - Domaniów
  • ROBUST Elektro Józef Gegotek - Jasienica
  • ROJA Spółka z o.o. - Żelechlinek
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna - Jastrzębie
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Bruny 19 - Bruny
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Stanisława Walendowskiego w Sławoszewku - Kleczew
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna NAD ODRĄ w Ustowie - Szczecin
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Borowej - Dobryszyce
  • roma dent 2 - Lublin
  • Roman Kaczmarek - Gdańsk
  • ROMANO Paweł Romanowski - Białystok
  • ROMAST ROBERT KMIECIAK - NIEPORĘT
  • Romer Niewiadów Sp. z o. o. - Ujazd
  • Rominco Polska Sp. z o.o. - Kraków
  • Rosmosis Aleksandra Kiedrowicz - Chojnice
  • ROSTI (Polska) Sp. z o.o. - Białystok
  • ROT SERVICE Paweł Krzaczkowski - Opole
  • ROVESE S.A. - Kielce
  • Roxa PKKP - Warszawa
  • Royal Greenland Seafood Sp. z o.o. - Koszalin
  • RS FILLINGTECH Sp. z o.o. - Żukowo
  • Rs Service Marcin Kwaśniak - Glogów Malopolski
  • RUBIN Ryszard Kożyczkowski - Kiełpino
  • Ruger Polska Sp. z o.o. - Katowice
  • Rule Financial Sp. z o.o. - Łódź
  • RyfTrans Sp. z o.o. - Katowice
  • RYPIŃSKIE ZAKŁADY METALOWE SP. Z O.O. - RYPIN
  • S A W i M E D Sp. z o.o. - Warszawa
  • S&F Corporation LTD Sp z o.o. - warszawa
  • S&M Mateusz Szopiński - Nowy Targ
  • S.C. FOX K. J. Lisowscy - Gryfino
  • S.O.S. OCHRONA SP. Z O.O. - ZABIERZÓW
  • S.P.SADEKS - LUBANIA
  • SADPOL MAGDALENA GLINICKA - WIERZBICA K /SEROCKA
  • Sala Zabaw Dla Dzieci Pati-Nati - Jasień
  • Sale Service Joanna Zaleska - Warszawa
  • Salon fryzjerski damski-męski Halinka Halina Miros - Otwock
  • Salon Fryzjerski MARTA - Zakopane
  • Salon Fryzjerski SECESJAAgataKrygier-Topham - Myślenice
  • Salon Fryzjerski ZOFIA Szymańska Agnieszka - Łódź
  • Salon fryzjersko kosmetyczny Bella Europejskie Centrum Kształcenia - Gdańsk
  • SALON MEBLOWY SAGA EWA WOJCIECHOWSKA - Sława
  • Salon Optyczny Ars Optica M.P.Kiszczyńscy - Kołobrzeg
  • Salon Optyczny Orlińscy - Warszawa
  • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im.prof.W. Orłowskiego CMKP - Warszawa
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szamotuły
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uzdrowisko Sopot - Sopot
  • Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku - Lesko
  • Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Miejska Stacja Pogotowia Ratunkowego z Przychodnia - Sopot
  • Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu - Nowogrodziec
  • Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie - Straczyn
  • Sanatorium Uzdrowiskowe DZWONKÓWKA - Szczawnica
  • Sandvik Polska Sp. z o.o. - Warszawa
  • SANITO Sp. z o.o. - Warszawa
  • SAW-BUD Michał Sawicki - Sady
  • SAWMET Mechanika Maszyn Stanisław Sawicki - Kwidzyn
  • SAWOGAZ Krakowiak Czesław - Świecie
  • SAWOGAZ Krakowiak Spółka Jawna - Świecie
  • Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa - Warszawa
  • Sąd Rejonowy w Grójcu - Grójec
  • Sąd Rejonowy w Radomiu - Radom
  • Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich - Ząbkowice Śląskie
  • SCANDBYG SP. Z O.O. - Tarnowskie Góry
  • Scaserv sp. z o.o. - Katowice
  • ScentCare Polska - Wrocław
  • SCHODY TRĄBCZYŃSKI - Szamotuły
  • Schronisko Młodzieżowe WIECHA Fundacji Poznaj Swoją Ojczyznę - Ustroń
  • SEA LIGHT Sp. z o.o. - Gdańsk
  • Sebastian Rodzeń Instal-Serwis - Żurawica
  • SeDo - Nowy Tomyśl
  • SEITO Polska Sp.z o.o. - Toruń
  • SEKO S.C. - RAWA MAZ
  • Selgros Sp. z o.o. - Poznań
  • Sellpoint Sp. z o.o. - Warszawa
  • Semihalf Rafał Jaworowski i Bartłomiej Sięka sp.j. - Kraków
  • SENS.US-PL - Zielona Góra
  • SERVCOMP Edyta Pendzich - Słupsk
  • Serwis Chłodniczy - Marek Danilak - Łosice
  • Serwis Komputerowy SPINQN Tadeusz Świętochowski - Słupsk
  • SERWIS MASZYN PRZEMYSŁOWYCH SMP MACIEJ SZOTA - Jaroszowiec
  • SHERPA SP ZOO - CHORZÓW
  • Shimao Marcin Otrębski - Dąbrowa Górnicza
  • Shishka 79 Kolano Paweł - Łódź
  • Showtime Tomasz Pansewicz - Kraków
  • SiD s.c. Łukasz Bęben, Beata Zmarzlińska - Dąbrowa Górnicza
  • SIEROSŁAWSCY Jan Sierosławski Sp.J. - Przecław
  • Sigma Trakt Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne
  • SIGMATEQ Sp. z o.o. - Poznań
  • Silten Terbud Sp.z o.o. - Piastów
  • Silvart - Krystian Rostkowski - Gdynia
  • SILVERCO Arkadiusz Kwiatkowski - Racibórz
  • Simoldes Plasticos Polska Sp z o.o. - Jelcz-Laskowice
  • SimpliCity Sp. z o.o. - Poznań
  • SITCONTEC Polska Sp. z o.o. - Bolesławiec
  • Siwek Adam - Łódź
  • SKARBEK BEATA PROCHOWNIK - MIRSK
  • Skinest Rail Polska Sp. z o.o. - Olsztyn
  • Sklep Jędruś Andrzej Sztukowski - Rybnik
  • Sklep Kubuś Ewa Kubicka - Góra Kalwaria
  • Sklep Meblowy MEDAR Jan Sikora - Kędzierzyn-Kożle
  • Sklep odzieżowy IMPULS - Nowy Sącz
  • Sklep Odzieżowy VEGAS NEW - Malbork
  • Sklep ogolnospożywczy Piotr Kazimierczak - Szczecin
  • SKLEP OPTYCZNY BARBARA PAWLICKA - LIPNO
  • Sklep Pasmanteria - Galanteria Anna Szmidt-Rak - Katowice
  • sklep przemysłowy szuflada z zabawkami - Stargard Szczeciński
  • Sklep Spoży-Przemysłowy. Z.D. - Radzyń Podlaski
  • Sklep Spożywczo Przemysłowy Chmiel Renata - Zgłobień
  • SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ANNA SZTUKA - STRAWCZYN
  • Sklep Spożywczy Lorenc Wanda - Wielowieś
  • SKLEP TKANINKA MARZENA CZARNECKA - STRZAŁKOWICE 16
  • Sklep Wielobranżowy Barbara Suchocka - Duszniki
  • Sklep Wielobranżowy Krzysztofa Czyżewska - Sieniawka
  • Sklep Wielobranżowy Marek Matuła - Rzeczenica
  • Sklep zoologiczny ZooLine Marcin Dowgiałło - Bartoszyce
  • Sklepy Orientalne AGAOSKI - Karwieńskie Błota I
  • SKOK DZIEDZICE - Czechowice-Dziedzice
  • SKOK WISŁA - PUŁAWY
  • Skup samochodów sprzedaż części Andrzej Kosmalski - Siedlce
  • SKUP-SPRZEDAZ CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH CICHOŃ ROBERT - Legnica
  • Skycorp Seven Limited Sp.zo.o. Oddział w Polsce - Bielsko-Biała
  • Sky-Technic Dariusz Krzesiński - Mazańcowice
  • Slawek Klimczak dla MINI PRICE S.R.O. - Havirov Mesto
  • Slawomir Gregorczyk - Zwoleń
  • Sławomir Klimczak - Bielsko-Biała
  • Sławomir Mrówka Funny Shop - Wodzisław Śląski
  • Sławomir Pstrągowski - Warszawa
  • Sławomir Sidorow - Krasnik
  • Sławomir Wrona Mastercomm.pl - Siedliska
  • Słupskie Towarzystwo Koszykówki Sportowa S.A. - Słupsk
  • SMAKOSZ - Norwich (UK)
  • SmallGIS Sp. z o.o. - Kraków
  • SMART AIR Marek Penkala - Raszyn
  • SMART SALE Monika Łabieniec - Gdańsk
  • SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA - Wrocław
  • SNZOZ DUO-DENTAL s.c. - Białystok
  • Sodexo Polska Sp. z o.o - Warszawa
  • SOFA MEBLE Czesław Maciejczuk - Białystok
  • SOKPOL-koncentraty Sp. z o.o. - Wilków
  • Solaris Group Ewa Grochawowska - Legnica
  • Solar-Tech Sp. z o.o. - Kraków
  • Soled Projekty i dekoracje świetlne Jacek Solka - Białystok
  • Solpharm Sp. z o.o. - Warszawa
  • soltec services sp. z o.o. - gdańsk
  • SOPREMA Polska Sp.z.o.o - Błonie
  • SOTER Sp. z o. o. - Kolbuszowa
  • Souter Holdings Poland Sp. z o.o. - Warszawa
  • Specjalistyczny Gabinet Lekarski OKO Marta Kotylak-Florczyk - Nowy Targ
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Mikołajki Pomorskie
  • SPED TRANSPOL Marcin Sokołowski - plonsk
  • Spedimex Sp. z o.o. - Stryków
  • Speed Trader - Wągrowiec
  • SPEKTRA Sp. z o.o. - Warszawa
  • SPLENDORE Dariusz Kempisty - Warszawa
  • Społeczny Zakład Opieki Hospicyjnej Hospicjum Dobrego Samarytanina - Lublin
  • Spóldzielnia Mieszkaniowa - Wąbrzeźno
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tczewie - Tczew
  • Spółdzielnia Pracy MEDYK w Elblągu - Elbląg
  • SPÓŁDZIELNIA PRODUCENTÓW RZEPAKU ROLNIK - WTELNO
  • Spółdzielnia Socjalna „Kto Rano Wstaje” - Warszawa
  • Spółdzielnia Socjalna JAŚMIN - Baranów
  • Spółdzielnia Socjalna SMAKOSZ w Kielcach - Kielce
  • Spółka dla zagospodarowania Wspólnoty Leśno-Gruntowej wsi Boguchwałowice - Boguchwałowice
  • Spółka Pracownicza MICHPOL sp. z o.o. - Postolin
  • SPÓŁKA ROLNICZA JUCHOWO SP. Z O.O. - SILNOWO
  • Sprint Transport Deneko-Grosicki Sp, z o.o. Sp. k. - Warszawa
  • Sprinter Mieczysław Hałabis - Lublin
  • Sprzedaż Artykułów Przemysłowych PIXEL Janusz Koperwas - Tomaszów Lubelski
  • Sprzedaż żywności i art spożywczych Ryszard Miszczyk - Daleszyce
  • spyrka meubels - schiedam
  • Spy-Tech Łukasz Szarek - Bytom
  • SSP Poland sp. z o.o. - Warszawa
  • STACI POLSKA S.A. - BŁONIE
  • Stacon TIS Duszak sp.j. - Kadzidło
  • Stal Impex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Krosno
  • Stalbud Tarnów sp zoo - Bogumiłowice
  • STAN- LED Usługi Budowlane i Kolejowe - Stargard Szczeciński
  • Stanbest S. i Z. Głodowscy sp. j. - Rzeszów
  • Standart - Płońsk
  • Stanisław Kobylarczyk - Nowy Targ
  • Starsprings Poland Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne
  • Steam Sp. Z o.o. - Warszawa
  • Stefan Wysocki - Włocławek
  • STINO OPTYK s.c M.Wojtanowicz,R.Kądziołka - TUCHÓW
  • Stocznia Południe S.C. - Szczecin
  • Stolarstwo Dominik Misz i Mariusz Misz S.C. - Tarnowskie Góry
  • STOLARSTWO Paweł Sikora - Drezdenko
  • STOLARSTWO Piotr Winczura - Tychy
  • STOLPOL LANGE I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA - ZAKRZEWO
  • Stołówki gminne w Środzie Wielkopolskiej - Środa Wlkp.
  • Sto-Nor Polska Sp.z.o.o - Rumia
  • Stowarzyszenie Aktywne Życie - Katowice
  • Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki - CZĘSTOCHOWA
  • Stowarzyszenie Integracyjne Magnum Bonum - Krasnystaw
  • Stowarzyszenie miłośników klocków LEGO Zbudujmy.to - Łódź
  • Stowarzyszenie Organizatorów Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych OZON - Warszawa
  • STOWARZYSZENIE TELEWIZJI KABLOWEJ RET-SAT1 - ŁÓDŹ
  • Straż Miejska Kalisza - Kalisz
  • strefa1kV Waldemar Morman - Ośno Lubuskie
  • Studio Elania s.c. E.Bankiewicz, A.Filipowicz - Ełk
  • Studio Fryzjerskie Beata Kubiak - Łódź
  • Studio Fryzur Oryginał Bożena Lemieszonek - Mysłowice
  • Studio Grafiki Komputerowej Krzysztof John - Grudziądz
  • Studio Mody Ewa Izydorczyk-Grzywacz - Łańcut
  • Studio OFF s.c. Sławomir Sołoducha Krzysztof Zbierski - Olsztyn
  • STUDIO URODY Barbara Szubert - Andrespol
  • Studio Urody Fabienne s.c. - Kraków
  • STUDIO ZOOM Paweł Gumulak - Piwniczna Zdrój
  • Style-in Sp. z o. o. - Warszawa
  • Stylistic Cristal sp. z o.o. - Opole
  • STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp. J. - Sokołów Młp.
  • SUN CLINIC Anna Piętka - Wiązowna
  • SUNBERRY Sp. z o.o. - Błędów
  • SUNgraf II Mirosława Zasadna - Chełm
  • Sunny-House Furnitures Ltd - Nottingham
  • SUPLE4YOU Robert Kostuś - Tychy
  • Surfland Systemy Komputerowe S.A. - Wrocław
  • SUTIM Witold Briegmann - Izabelin
  • Suwalska Auto Serwis Sp. z o.o. - Łódź
  • Sylwester Greszta - Łabunie
  • SYLWESTER PIWOROWICZ FARKO - WARSZAWA
  • SYLWIA ZAKRZEWSKA SOFER - WARSZAWA
  • SYSTEM SERWIS Sp.z o.o. - Warszawa
  • SYSTEMY BRAMOWE SERWIS W.Grupa C.Bernat Sp. Jawna - Grodzisk Mazowiecki
  • Szczotpol A.Spychała sp.j. - Wronki
  • Szczotpol inż. Antoni Spychała - Wronki
  • Szczotpol Lucyna Jarysz - Wronki
  • Szczotpol Stanisław Spychała - Wronki
  • Szewczyk Błysk Ewa Wilejkis - Bytom
  • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Dział Remontów i Konserwacji - Warszawa
  • Szkoła Podstawowa im. J. Ligonia w Zespole Szkół w Strzebiniu - Strzebiń
  • Szkoła Podstawowa w Majkowie - Skarżysko-Kamienna
  • Szmit, Danecki, Ogonowska Wydawnictwo w Podwórku sp.j. - Gdańsk
  • SZOP Tomasz Korneliusz Cysewski - Redło
  • Szpital Wojewódzki - Sieradz
  • sztuka & kreacja - KOŁOBRZEG
  • SZYM-KO Piotr Gębal - Ryki
  • Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolbromiu - Wolbrom
  • T&D sp. z o.o. - Boguty Pianki
  • T.A.B. Trading Rafał Dreksa - Wrocław
  • T.M.J. Textiles Sp. z o. o. - Wiązowna
  • T.T.U. Zdzisław Urbanowicz - Gdańsk
  • Tach-Pol Laboratorium Pomiarowe Janusz Lachowski - Jelcz-Laskowice
  • TADAL Alicja Tymczyszyn - Tarnów
  • Tadeusz Bielecki - Trzebownisko
  • Tadeusz Gryglewicz - Vasiliki
  • TADEX ŻURAWIE Tadeusz Klauze - LUBOŃ
  • TAKCES Dominik Leszczyszyn - Wroclaw
  • TAKSA BIURO RACHUNKOWE AGNIESZKA JĘDRZEJEWSKA - MOSINA
  • TAPIPOL- D.SOCZOMSKI I W.RZEŹNIK SPÓŁKA JAWNA - WROCŁAW
  • Target Michał Szymankiewicz - Warszawa
  • TARPOL-DREW MACIEJ GWOZDOWICZ - GRYFINO
  • TASTA Armatura Sp. z o.o. - Stalowa Wola
  • Tatiana Kaprawczuk Znak-Plus - Siedlce
  • Teamplast - Syców
  • Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi - Łódź
  • Teatr Lalek Arlekin w Łodzi - Łódź
  • Teatr Wielki - Opera Narodowa - Warszawa
  • Tecdiving Sp. z o.o. - Bytom
  • Techmaq Konrad Popławski - Warszawa
  • Techniczne Elementy Poliuretanowe Deuter s.c Sambor&Sambor - Olkusz
  • Technika Rolniczo-Budowlana ROL-TECH Kalinowski Hubert - Radzyń Podlaski
  • Technologie Filtracji Mariusz Michalczyk - Garwolin
  • TECHPOL-Mariusz Herod - Żary
  • TECH-WENT Skrzekowki Miroslaw - Pogódki
  • Tedex S.A. - Stara Iwiczna
  • Tedex Service Sp. z o.o. - Stara Iwiczna
  • TEKSTYLIA R.Grochowski,T.Brzozowska Sp.J. - Czernica
  • TELEFONY KOMÓRKOWE - Bytom
  • TeleSoft Sp. z o.o. - Wronki
  • TEL-KAB Sp. z o.o. Sp.k. - Pruszków
  • TEL-SAT Władysław Gawluk - Przylep
  • TELSYSTEM Aleksander Szymoniak - Ruda Slaska
  • TERABIT KRZYSZTOF KAROLAK - ŁÓDŹ
  • Teresa Adamska - Radzyń Podlaski
  • Teresa Bresińska - Poznań
  • teresa silko - tarnowskie góry
  • TERO-BUD JACEK ROBERT CHRUSCIELEWSKI - Gryfice
  • TESIR Ireneusz Teszka - Duszniki
  • The Fine Food Group Polska Stefan Szymanska - Krakow
  • Therapeutica sp. z o.o. - Chojnice
  • Tholander-Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. - Jasienica
  • Tiger-Net, Marcin Sawaryn - Gdańsk
  • TIM Tomasz Grzelak Mariusz Modrzejewski S.C. - Turek
  • TIMBERLINE Łukasz Komosińsk - Warszawa
  • Timbre sp. z o.o. s.k.a. - Wrocław
  • TIWOLI Anna Jurków - Sicienko
  • TLM ENERGY sp.zo.o.sp.k - kraków
  • TMS Sp. z o.o. - Warszawa
  • TOKBUD Tomasz Karaś - Świdnik
  • Tomasz Dąbrowski - Pszczyna
  • Tomasz Kozłowski - Kolsko
  • Tomasz Kwaśnica - Ruszowice
  • Tomasz Maj - Łódź
  • TOMBUD Paweł Jeziorski - Międzyrzecz
  • Tomek Żak - Myślenice
  • TOMHURT S.C. - Gołuchów
  • TOOLS TRADE KAROL ŚWIDER - IZABELIN
  • Topacz Investment sp. z o.o. - Wrocław
  • TopCan Arkadiusz Sawicki - Warszawa
  • Top-Plast Anatol Kruczyk - Siekierczyn
  • Toppoint Polska Sp. z o. o. - Czerwieńsk
  • Tornado Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski
  • Torpak Sp. z o.o. - Wąbrzeźno
  • TOTAL WIND PL SP. Z O.O. - KOSZALIN
  • Total-Chem Sp. z o.o. - Żory
  • TOTMAN Robert Sasor - Kielce
  • Towarzystwo Pomocy Im. Św. Brata Alberta - Przemyśl
  • Towarzystwo Przemysłowo - Handlowe SecFarm sp. z o.o. - Warszawa
  • TP TELTECH Sp zo.o. - łódź
  • TRADE-GROUP Sp. z o.o. - Olsztyn
  • Trader Sp z o.o. - Brwinów
  • TRANS LOGISTYKA Olga Juchniewicz sp. k. - Słubice
  • Trans-Gaz Szypelt Waldemar - Gościcino
  • Trans-Jan Jan Sominka - Sulęczyno
  • TRANS-KOP Krzysztof Kanarek - Łomianki
  • TRANSMACH Szymon Mach - Międzychód
  • TRANSMAR - Bytom
  • TransOil Alfred Bartoś - Warszawa
  • Transport Paweł Wnukowski - Warszawa
  • Transys Maciej Zduniak - Węgrów
  • TRAWGAZ - Michał Skowroński - Warszawa
  • Trend Group Sp. z o.o. - Szydłowiec
  • Trends Trade Poland sp. Z o.o. / sp.K - Warszawa
  • TRIMAR SYSTEMY PARKINGOWE SP. Z O.O. SP.K. - WARSZAWA
  • TRIM-GRAF Sp. z o.o. - Warszawa
  • Trinity Corporate Services Sp. z o.o. - Warszawa
  • Trio Potoniec Jarosław - Podegrodzie
  • TRUCK LOGISTICS SP. Z O.O. - POZNAŃ
  • Truckport Sp. z o.o. - Dąbrowa k/ Opola
  • TSK Studio Komputerowe Tomasz Wójcik - Nowy Sącz
  • TTS Company Sp. z o.o. - Warszawa
  • TURKUM INTERNATIONAL - Yuexie
  • TV-SAT MARIUSZ WAĆKOWSKI - PŁOCK
  • TWINS Sp. z o.o. - TYCHY
  • Ubojnia Drobiu ELCZAR - Serock
  • Ubojnia Trzody Chlewnej Bydła i Koni Sprzedaż Hurtowa Mięsa Roman Maciejek - Czarnocin
  • ULENBERG Mirosław Ulenberg - Rzuszcze 49
  • ULTRA PLUS Sp. z o.o - Żarów
  • Ultraklim Kamil Puślecki - Wieleń
  • Unibel Sp. z o.o. - Elbląg
  • UniDet Paweł Kuźdub - Katowice
  • UNIMAT Zbigniew Wernicki - Warszawa
  • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - Poznań
  • Uniwersytet Warszawski - Warszawa
  • Uno Foods Sp. J - Bydgoszcz
  • Urszula Gawryś KAJA - Chorzelów
  • Urząd Gminy i Miasta Nowe Brzesko - Nowe Brzesko
  • Urząd Gminy i Miasta Odolanów - Odolanów
  • Urząd Kontroli Skarbowej w Poznaniu - Poznań
  • Urząd Miejski w Wieluniu - Wieluń
  • Urząd Mista w Ostrowi Maz. - Ostrów Mazowiecka
  • Urząd Morski w Słupsku - Słupsk
  • Urząd Skarbowy w Nowym Targu - Nowy Targ
  • Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki - Wrocław
  • USŁUGI BUDOWLANE Paweł Pierzak - Radomsko
  • USŁUGI BUDOWLANE WALDEMAR BUREK - LEŻAJSK
  • Usługi Gastronomiczne Marlena Mizak-Lewandowska - Biały Bór
  • Usługi Ogólnobudowlane Łukasz Szymański - Mysłowice
  • Usługi Poligraficzne Marcin Stelmaszyk - Lwówek
  • USŁUGI REMONTOWE Tadeusz Pionka - Glinojeck
  • Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Lorek - Łabowa
  • USŁUGI SZKLARSKIE , HURTOWNIA SZKŁA OKIENNEGO DIAMENT ANDRZEJ POKORA - Kwidzyn
  • Usługi Tokarsko-Ślusarskie Andrzej Pęciak - Zbąszyń
  • Usługi Transportowe - Piława Górna
  • Usługi transportowe Andrzej Niezabitowski - Tymbark
  • Usługi Transportowe Daniel Nodżak - Przemyśl
  • Usługi Transportowe i Handel Opałem Piotr Koźbiał - Guzów
  • Usługi Transportowe Jacek Suwała - Grabownica
  • USŁUGI TRANSPORTOWE SYLWERYN KACZMAREK - ZALESIE GÓRNE
  • USŁUGOWY ZAKŁAD ELEKTRYCZNY ANDRZEJ RICHERT - KARTUZY
  • Usługowy Zakład WOD-KAN-GAZ Józef Lis - Przeworsk
  • Ustech s.c L. Siąkowski, W. Stachowski - Kościan
  • VAGTECH.PL MACIEJ MODZELEWSKI - Warszawa
  • Valmaar Enterprises, Inc. Piotr Właziński - Warszawa
  • VAN 7 Sp. z o.o. - Gliwice
  • VEGA Marcin Leś - Pilchowice
  • VeryGoodCompany sp. z o.o. - Warszawa
  • VESA S.C. S.Wołczyk;W.Sawicki - Gliwice
  • Vetro Izabela Tymińska - Gdynia
  • VGZ-AUTO GRZEGORZ ZAJĄCZKOWSKI - ŁÓDZ
  • VICCSI VIKTOR NAGY - BŁONIE
  • Videomedia Marcin Hałabuda - Dąbrowa Górnicza
  • Vinis Sp. z o.o. - Warszawa
  • Visirun Sp. z o.o. - Łomianki
  • Vista Trading Tomasz Sobon - Wrocław
  • VM Media sp. z o.o. VM Group sp. k. - Gdańsk
  • WAJKOM Maria Wajda - Ustrzyki Dolne
  • WAK inżynieria Lądowa - Kielce
  • Waldemar Cichosz - Opoczno
  • Waldemar Krawczyk - Lublin
  • Waldemar Ropiński - Manieczki
  • WAPPS SP.J. PIEKACZ, WILK - CHORZÓW
  • WARMIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE S.A. - Olsztyn
  • Warmińsko-Mazurskie Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o. o. - Olsztyn
  • Warszawska Spółdzielnia Mieszkanowa Administracja Osiedla Młociny - Warszawa
  • W-ART Centrum Zabezpieczania Budowli - Olsztyn
  • WaterFull Sp. z o. o. - Warszawa
  • Watersystem - Warszawa
  • Watertech Mieczysław Wysoczański - Gorzów Wlkp.
  • Wawrzaszek Usługi Ogólnobudowlane Wawrzaszek Wiesław - Radzyń Podlaski
  • Wc Serwis sp. zo.o Spólka Komandytowa - Zabrze
  • WCB Sp.J. Bartłomiej Grusiecki, Zbigniew Pęk - Stalowa Wola
  • WEA HOLDING POLSKA Sp. z o.o. - Terespol
  • Went-a Karol Czyżewicz - Rozalin
  • Wesari Investments Sp. z o.o. - Wrocław
  • WES-STAL Sp. z o.o. w organizacji - Bytom
  • WIDAR - komputery, sieci Frączek S.J. - Lublin
  • Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu - Poznań
  • Wierzbicki Zbigniew BHPSPEC - Końskie
  • WIESŁAW KAMIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Gryfino
  • Wiesław Stefański - Jastrzębie-Zdrój
  • Wiesław Urban - Berlin GERMANY
  • Wigor Trans Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki
  • Wiktor Karkut - Tuszyma
  • WILKING Zbigniew Filipiak - Warszawa
  • Willson & Brown - WB Sp. z o.o. S.K.A. - Warszawa
  • WIMA Service Marcin Ryckiewicz - Miastko
  • WIND ROSE - Kraków
  • Winkowski Engineering Sp. z o.o. - Piła
  • Winnica Golesz - Jasło
  • WinoBezAlku.pl - Gdańsk
  • WIWAR II Dariusz Warylewski - Bydgoszcz
  • Wizal Zakład Usługowy Elektroniki i Systemów Alarmowych - Lubniewice
  • WLD Drukarnia Sp. z o.o. Sp.k. - Wiry
  • Włodzimierz Krajewski - Mława
  • WM-Design - Ostrzeszow
  • WOHL Sp. z o.o. - Warszawa
  • Wojciech Skierucha - Lublin
  • Wojciech Stalega - Puławy
  • Wojciech Tomaszewski - Bolesławiec
  • Wojciech Wielgos - Rzeszów
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach - Kielce
  • Wojtek Gibiński - Katowice
  • WOLAR - MALBORK
  • Wolar sp.z o.o. - Szołdry
  • Womarec Sp. z o.o. - Piątek
  • Wood-L Janusz Lis - Stary Sącz
  • Work Grzegorz Pawełczyk - Chorzów
  • Workal - Osie
  • WPH ADAMUS - KRASZEWICE
  • WPPH ELENA Import - Export FRANCISZEK SIEGIEŃ - ŻELAZKÓW
  • WPW Invest Sp. z o.o. - Łódź
  • W-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Grudziądz
  • Wydawnictwo Family Cup Sp. z o.o. - Kraków
  • Wydawnictwo PAPIRUS Marek Trojniak - Jarosław
  • Wydawnictwo Stratus s.c. - Sandomierz
  • Wydawnictwo-Arka - Cieszyn
  • Wyrób Rękawic i Konfekcji Technicznej - Sosnowiec
  • Wyszkowska Fabryka Sprężyn METALURGIA Sp. z o.o. - Wyszków
  • Wytwórnia Ciast i Lodów SANTOS Marek Bargieł - Krościenko Wyżne
  • Wytwórnia Galanterii Metalowej i Elektrotechnicznej METPOL Czesław Karpiński - Ląd
  • Wytwórnia Makaronu BONA-LUX Jerzy Błasik - Lublin
  • Xaa Xoo - New part of Life - Poznań
  • XIN XIN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Poznań
  • Xpress Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław
  • YALO-Arkadiusz Makowski - Lesznowola
  • Z.P. TRUCK-PLANDAX - Wieluń
  • Z.P.H. STOPEX GOSŁAWSKI SŁAWOMIR - ŁOWICZ
  • Z.P.H.U. STOLBUD Paweł Rybak - Mienia
  • Z.P.U.H. Eksport-Import MEBLE KRAJAN Ciesielski Zbigniew - Czastary
  • Z.R.B. ARGO-BUD - Lipków
  • Z.U. Termoszkło Artur Chromniak - Kocmyrzów
  • Z.U.H Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak - Wejherowo
  • Z.U.K. Szymon Synowski - Pigża
  • Z.U.P Komplex Bogusław Rzadki - Wrocław
  • Zabudowy Specjalistyczne Pojazdów Marcin Misterski - Tuchol
  • Zak sp. z o.o. - Grudziadz
  • Zaklad Ortopedyczny Konstancin - Konstancin
  • ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŁĄCKU - ŁĄCKO
  • Zakład Administracji Budynków Komunalnych - Krzeszowice
  • ZAKŁAD BETONIARSKI PHU JÓZEF PIOTROWSKI - NEKLA
  • ZAKŁAD BETONIARSKI PIOTROWSCY SP.J. - NEKLA
  • ZAKŁAD BUDOWLANY-HANDEL ARBUD RYSZARD KOPEĆ - Wałbrzych
  • Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach - Kielce
  • Zakład Elektromechaniki Dźwigowej WINDA Leszek Lonkwic - Lublin
  • Zakład Elektroniczny SAT-EL - Bystra
  • Zakład Elektroniki Profesjonalnej ESA-SETER Janusz Bryń - Gliwice
  • Zakład Fryzjerski Karina Wybraniec Maszynkiewicz - Tychy
  • ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ - Tuczno
  • Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp.z.o.o. - Kleczew
  • Zakład Gospodarki Komunalnej w Łącku - Łącko
  • Zakład Gospodarki Komunalnej w Margoninie - Margonin
  • Zakład Gospodarki Komunalnej w Morawicy Sp. z o. o. - Morawica
  • Zakład Gospodarki Odpadami GEOMAR Małgorzata Gofron - Kraków
  • Zakład Handlowo - Usługowy Wiesław Filipek - Kraków
  • Zakład Handlowo-Usługowy artykułami RTV-AGD Andrzej Kiryluk - Hajnówka
  • Zakład Instalacji Elektrycznych Jan Kubik - Cmolas
  • Zakład Instalacji Sanitarnych,CO.Lupa Adam - Kraków
  • Zakład Instalatorstwa Elektro-Energetycznego Eugeniusz Brzostek - Wysoka Kamieńska
  • Zakład Inżynierii Ruchu W.Sylwestrzak i s-ka Spółka Jawna - Bytom
  • ZAKŁAD KAMIENIARSKI GRANMOS MONIKA STANISZEWSKA - SKARYSZEW
  • Zakład Karny Nr 1 w Grudziądzu - Grudziądz
  • Zakład Karny w Rzeszowie - Rzeszów
  • Zakład Konserwacyjno Remontowy Sieci i Urządzeń Elektroenergetycznych - NADARZYN
  • ZAKŁAD KRAWIECTWA KONFEKCYJNEGO JAK JERZY KALINOWSKI, ANNA KALINOWSKA SP.J. - IŁAWA
  • Zakład Mechaniki Precyzyjnej Toolmet - Piekary Śląskie
  • Zakład medyczny 'KAAR-MED Sp. z o. o. - Warszawa
  • Zakład Metalowo Kotlarski SAS Mieczysław Sas - Busko-Zdrój
  • Zakład Obrotu Towarowego Jadwiga Szymczyk HURT-DETAL - Jelenia Góra
  • ZAKŁAD ODLEWNICZY METALI NIEŻELAZNYCH Andrzej Kokosza - Orońsko
  • Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Księży Orionistów - Błonie
  • Zakład Optyczny Alicja Olszewska - Sanok
  • ZAKŁAD OPTYCZNY GRZEGORZ PAZYRSKI - CIECHANÓW
  • Zakład poligraficzny DRUKMA Janusz Skoczyński Olgierd Skoczyński Spółka jawna - Poznań
  • Zakład Poligraficzny POZart s.c. K.Kalet, J.Wacławik - Poznań
  • Zakład Poligraficzny Top Druk s.c. - Owińska
  • Zakład Powłok Ochronnych Albert Kopaczewski - Poznań
  • Zakład Produkcji Elementów Kotłowych NOMAG s.c. Józef Golik, Piotr Wilczek - CHRZANÓW
  • zakład produkcji opakowań tekturowych Kartonex - chodzież
  • ZAKŁAD PRODUKCJI ROLNEJ MIROPASZ M. WICZYŃSKI SP. J. - GRÓJEC
  • ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWY STEFAN STASZKO - BARLINEK
  • Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER Józef Kolasa - Koło
  • Zakład Produkcyjno Uslgowo Handlowy ŻMIJ - Czechowice-Dziedzice
  • Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Stalbet W. Pawłowski - Brześć Kujawski
  • Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy STOL-BUD Zbigniew Witkowski - RYBNO
  • Zakład Produkcyjno-Handlowy Jarzombek Krystian Jarzombek - Dobrodzień
  • Zakład Przemysłu Cukierniczego Iga - Mogielnica
  • Zakład Przerobu Kamienia MAR-BOB - Wejherowo
  • Zakład Przetwórstwa Mięsnego FRANKA - Paweł Franka - Raszków
  • Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Andrzej Kiwała - Wąbrzeźno
  • Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych, Halina Błażejewicz - Wąbrzeźno
  • Zakład Przetwóstwa Mięsnego Grzegorz Nowakowski - Sławno
  • Zakład Remontowo Budowlany DACHBUD S.C. J.A.M. Wikło - Dąbrowa Górnicza
  • ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY SARBUD S.C.WŁADYSŁAW SARATA I MARCIN SARATA - Szczawnica
  • Zakład Remontowo-Budowlany Jędrzejczyk - Sosnowiec
  • Zakład Robót Drogowych DĄBROWA s.c. Rafał Fogel & Sebastian Gawron - Opalenica
  • Zakład Sprzętu Laboratoryjnego ALPINA - Konin
  • Zakład stolarski DREWDOM Wojciech Kostecki - Bojanowo
  • Zakład Stolarski Konrad Olędzki - Szepietowo
  • Zakład Stolarski Stol-Mip Sławomir Chrzanowski - Białystok
  • Zakład Ślusarsko - Budowlany Ryszard Utrata - Żabno
  • Zakład Usług Elektronicznych mgr inż. Ryszard Kruz - Jelenia Góra
  • Zakład Usług Komunalnych - Żarki
  • Zakład Usług Metalowych Olszówka Zbigniew - Kraśnik
  • Zakład Usług Projektowo- Instalacyjnych PROCOGAZ Paweł Oczek - Osiny
  • ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ENERGETYKI SP. Z O.O. - STĘŻYCA
  • Zakład Usług Technicznych Projekt - Kościan
  • Zakład Usługowo Handlowy Stanisław Bartczak - Miastko
  • Zakład usługowo-Handlowy Justyna Bajorko - Olesno
  • Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy AD-SZYK Adamczyk Wiesław - SKOCZÓW
  • Zakład Usługowy Andrzej Sobolewski - Olsztyn
  • Zakład Usługowy Dorabiania Kluczy - Police
  • Zakład Usługowy INTER - Wiesław Barański - Kutno
  • Zakład Usługowy TRANSPRZĘT Jolanta Cielecka - Bircza
  • Zakład Wielobranżowy Jan Rekowski - Stężyca
  • ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ZEN-STOL ZENON BARSZCZ - STRZELNO
  • ZAKŁAD WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNY - LUBOMIA
  • Zakład Wulkanizacyjny Jarosław Sobala - Działoszyce
  • Zakład Wyrobów Metalowych HARTMET Lis Krzysztof - Sosnowiec
  • Zakład Znakowania Instalacji Przemysłowych ELMETAL s.c. - Elbląg 2
  • Zakład-Usługowo-Handlowo-Budowlany.Ryszard Makarowski - Wójtowice
  • ZAKŁADY EKSPLOATACJI KRUSZYWA WŁADYSŁAW DURAŁ - BOBOLICE
  • Zakłady Komunalne Spółka z o.o. - Rabka-Zdrój
  • Zakłady Mechaniczne Niemcza Sp. z o. o. - Niemcza
  • Zakłady Mięsne Olewnik Bis Sp. z o.o. - Drobin
  • ZALEW MOBILE Marcin Zalewski - Augustów
  • ZAREMBA Mechanika Pojazdowa i Transport - Luboń
  • Zarząd Dróg i Transportu - Łódź
  • Zarząd Dróg Powiatowych - Leszno
  • ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W NISKU - RACŁAWICE -NISKO
  • ZAVISCHA Adam Mazurkiewicz - Warszawa
  • Zbigniew Fronczyk - Łódź
  • Zbigniew Grzelczyk - Kościan
  • Zbigniew Kinstler - Zgłobice
  • ZEMAR Zembalowska Maria - Katowice
  • Zespół Basenów Delfin - Ustrzyki Dolne
  • Zespół Placówek Oświatowych w Promniku - Strawczyn
  • Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży - Chodzież
  • Zespół Szkół Agrobiznesu - Rogoźno
  • Zespół Szkół Drzewnych I Ochrony Środowiska - Radomsko
  • Zespół Szkół Ekonomicznych - ODRZYWÓŁ
  • Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych - Gdynia
  • Zespół Szkół im. Gen.Dezyderego Chłapowskiego - Owińska
  • Zespół Szkół im. H. Cegielskiego w Rogoźnie - Rogoźno
  • Zespół Szkół Katolickich im bł. P.J. Frassati - Nowy Sącz
  • Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Stanisława Staszica - Gubin
  • Zespół Szkół Morskich - Kołobrzeg
  • Zespół Szkół Nr 1 - Ostrów Mazowiecka
  • Zespół Szkół nr 1 im. Melchiora Wańkowicza - Błonie
  • Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - Swarzędz
  • Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu - Olkusz
  • Zespół Szkół nr 2 im. Ks. Warcisława IV - Szczecinek
  • Zespół Szkół nr 25 - Wrocław
  • Zespół Szkół Nr3 - Pabianice
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Zamość
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im.ks.Edmunda Roszczynialskiego - Wejherowo
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr.2 - Rumia
  • Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Kuślin
  • Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II - Tarnowskie Góry
  • Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy - Legnica
  • Zespół Szkół w Kórniku - Kórnik
  • ZET ZET Waldemar Skutela - Warszawa
  • ZIELONE OGRODY Wioletta Miodowicz-Jakubowska - Jerzmanowa
  • Zięba Mariusz - Świnoujście
  • ZIMAG Zbigniew Krzysztof Grzelak - Elbląg
  • Ziołopex Sp. z o.o. - Stawiszyn
  • ZMM RAGOR Sp. z o. o. - Radzionków
  • Zofia Wąsik KOLPORTER - Kraków
  • ZPCZ DO MASZYN ROLNICZYCH GRZEGORZ WECKWERTH - WRZEŚNIA
  • ZPH KRYSA - Warszawa
  • ZPU IMET Irena Bartela - Praszka-Kowale
  • ZPU OSTEL Zbigniew Małyszka - Grochów
  • ZPU PROMASZ Import-Export, Mariola Berezicka - PIŁAWA GÓRNA
  • ZREMB 50/50 Project Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. - Poznań
  • Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Zarząd Główny - Gdańsk
  • Zrzeszenie Producentów Rolnych AGRO-Jaworzyna Śląska - Jaworzyna Sl
  • ZTS MASZCZYK - Sulejówek-Miłosna
  • Zubrzycki Serwis S.C. Jarosław Zubrzycki Anna Szalast - Lublin
  • ZUH ADAM BARAN - LEGNICA
  • ZUH Usługi Hydraulicznze Baszyński Jędrzej - Piła
  • ZUT 'TELEUSŁUGA' SP. J. - Kraków
  • Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Krakowska - Kraków
  • Zygfryd Markiefka - Chorzów
  • Żłobek Miejski - Świebodzice